Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » Milyen könyveket ajánlotok...

Milyen könyveket ajánlotok egy 14 éves lánynak?

Figyelt kérdés
A "Hívj be! "-re gondoltam ,de nem tudod, hogy nem túlságosan e horror e, de bármiylen romantikus misztikus horroros jöhet amit a korombeliek ajánlanak:)
2011. jan. 27. 18:42
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
Én azt hallotta róla, hogy elég gusztustalan, bizarr és durva dolgok vannak a "Hívj be!" című könyvben, de én csak a filmet láttam...Ha gondolod, olvass bele gépen, aztán ha nem tetszik, abbahagyod ;)
2011. jan. 27. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
Ne!!! Ne olvasd el. Én is 14 vagyok, és nekem eléggé megfeküdte a gyomromat. De ha te bírod ezt a horrorisztikus cuccot, akkor rendben.
2011. jan. 27. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 A kérdező kommentje:
és van valami amit ajánlanátok helyette? ilyen kcisit horroros romantikus , misztikus könyv?:P
2011. jan. 27. 19:01
 4/18 anonim ***** válasza:
Persze, alkonyat és annak a többi része, valószínűleg ismered.
2011. jan. 27. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
100%
Becca Fitzpatrick - Csitt csitt
2011. jan. 27. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:

Nem horror, de szerintem nagyon jó könyv, és pont a te korosztályodnak való.

Scott Westerfeld: Csúfok

2011. jan. 27. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:

Amiket mindenképpen olvass el:

Alyson Noel: evermore,blue moon.shadowland(halhatatlanok sorozat áprilisban jelenik meg a 4. rész dark flame címen)

Becca fitzpatrick: csitt,csitt (a 2. része júniusban jelenik meg crescendo néven)

evernight, stargrazer, hourglass(ez egy vámpíros sorozat,naggggyon jóóóóó)

Katherine applegate: Szívzűrök sorozat(zoey görbe utakon,jake rájön,nina nem mondja el,ben szerelmes,clair-t rajtakapják

Tőkéletes



Ezek mind nagyon jók. Mindenképpen olvasd el őket. Másoknak is ajánlom!

2011. jan. 28. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:

Hát, embere válogatja, én az evermore-blue moon könyveket maximum egy vegyestüzelésű kazánnak ajánlanám... Meg nem vagyok nagy vámpír fan sem, a twilightot mondjuk én is olvastam.

Én ezeket ajánlom: Jane Eyre, Büszkeség és balítélet, Burok, Tizenhárom okom volt, Boltkóros naplója (és folytatásai), Mag Babot könyvek(bár azokat soha nem olvastam, minden korombeli lány imádta:), Az időutazó felesége, Könyvtolvaj. Egyelőre ennyi elég:)

18/L


P.S.: A Hívj be! gyomorforgató, nagyon durva könyv, és baromi rossz hangulatod lesz tőle. Én a filmet láttam, az nem olyan vészes, a könyvbe pedig beleolvastam, de kb. 40 oldal után letettem. Pisivatta, meg fogatlan pedofil sorozatgyilkos stb. Szerintem rémesen sz*r.

2011. jan. 28. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:

Hát a 13 ok ,miért se nem romantikus ,se nem misztikus. Én úgy láttam h ilyet szeretnél és ez a könyv egy csajról szól,aki öngyilkos lesz.

Egyépként még a rajongás c. könyv is nagyon jó, meg a beastly is.

2011. jan. 29. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 A kérdező kommentje:
nem feltétlenül misztikust szeretnék, hanem bármi jó amit ti olvastatok és szerintetek jó. (;
2011. febr. 19. 13:18
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!