Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » Milyen könyvet tudtok ajánlani...

Milyen könyvet tudtok ajánlani, amit tényleg érdemes elolvasni, és nem lehet letenni olyan izgalmas?

Figyelt kérdés
2009. febr. 8. 21:49
1 2 3
 1/26 anonim ***** válasza:
100%
Hát jó lenne tudni milyen kategóriára gondolsz, jobb híjján így csak a kedvenc könyveimet tudom ajánlani: az egyik az Eragon nevezetű, bár van aki nem bírja az író stílusát, majd kiderül, hogy bejön-e. A másik a Bartimaus trilógia, szerintem nagyon jó.
2009. febr. 8. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/26 anonim ***** válasza:
78%

Tudni kell rólam, hogy nagyon nem szeretek olvasni. Van egy könyv amit viszont már sokszor elolvastam, tényleg nem tudtam letenni:

[link]

Frederick Forsyth - Isten Ökle

2009. febr. 8. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/26 anonim ***** válasza:
100%

Attól függ milyen az ízlésed. Nekem pl Richard Mattheson-tól az I'am Legend nagyon tetszett.


Vámpíros történet, nagyon izgalmas. :)

2009. febr. 8. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/26 anonim válasza:
100%

Én legutóbb Dan Brown-tól olvastam el több könyvet is:

A Da Vinci-kód, A digitális erőd, A megtévesztés foka, Angyalok és démonok. Mindegyik nagyon izgalmas volt, és ha nem lett volna más dolgom az olvasáson kívül, egyhuzamban elolvastam volna mindegyiket.

2009. febr. 9. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/26 anonim válasza:
100%
Szerintem a legtöbb Leslie L. Lawrence könyv ilyen.
2009. febr. 9. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/26 anonim ***** válasza:
100%
Nagyon szomorú könyv, illetve a történet, nem vidito, de az aktualitása miatt letehetettlen. olvasd el: George Orwel-töl az 1984 c. könyvét! Affelé tart szerintem a világ.
2009. febr. 9. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/26 anonim ***** válasza:
100%

Az összes Dean R. Koontz-ot tudom neked ajánlani. Ha a Szív sötét folyóival vagy a Virrasztókkal kezded, tuti elolvasod majd a többit is :-)

Persze itt most csak a mi kedvenceinket tudjuk neked ajánlani. Elég nehéz objektíven ajánlani könyvet...

2009. febr. 9. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/26 anonim ***** válasza:
87%

Bulgakov: A Mester és Margarita

Asimov: Alapítvány-trilógia

Más-más műfaj, de letehetetlenek....

2009. febr. 9. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/26 A kérdező kommentje:
köszönöm a válaszokat, alig várom, hogy olvassam őket. A műfaj mindegy, csak izgalmas legyen :)
2009. febr. 9. 18:36
 10/26 anonim ***** válasza:
100%

Én az Agatha Christie könyveket szeretem, a Tíz kicsi négert 1 nap alatt elolvastam 13 éves koromban.

De nekem még tetszenek a Harry Potter könyvek is, szerintem jobb mint filmen.

Sajnos 2 kisgyerek mellett nem sokat tudok olvasni, pedig szeretek.

Jó olvasgatást kívánok neked!

2009. febr. 9. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!