Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » Ajanlanatok olyan konyveket...

Ajanlanatok olyan konyveket amik ugymond "fontosak" az eletben?

Figyelt kérdés

Pl. gondolok itt az Egri csillagokra,Pal utcai fiuk,stb.

Olyan konyvek erdekelnek amik izgalmasak es fontosak!


Ja es nem nagyon szeretem a tortenelmi konyveket!


-Meg lenne egy kerdesem!



Szerintetek 14 evesen olvashatok es megerthetek Shakespeare-t?


Elore is koszonom!


2011. febr. 8. 21:08
 1/3 anonim ***** válasza:

Én olvastam 14 évesen és nagyon tetszett Shakespeare Persze nem fogtam fel teljesen, most sem, de lehet hogy 80 évesen sem fogom, annyira sokrétű. De nagyon jó Shakespeare

Egyébként Orwell 1984-e az, amit minden emberrel elolvastatnék, ha diktátor lennék :)

Egyébként Orwell Állatfarmja is komoly, de jóval könnyebb olvasmány Mindkettő hivatkozási pont, illik ismerni És nemkülönben a világ legjobb könyvei között vannak

2011. febr. 8. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Müller Péter könyvei, Paulo Coelho is nagyon jó :D megváltoztatja a szemléletedet a világgal szemben
2011. febr. 9. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

:) énis dettó... szeretem az olyan könyveket is, mint a Tqilight Saga, de szeretem a művészeti könyveket is. Shakespeare-t is szeretem. Szerintem tőle a sok hűhó semmiért az ami jó féle... De ez nem éppen tanulságos szerintem... Vagy nem tudom. Amiit ha még nem olvastál el és tényleg érdekelnek az ilyen könyvek, ajánlom figyelmed elé a Alexander Dumas - Ascanio c. könyvet. Ezt se mondanám tanulságosnak, de érdemes lehet elolvasnod. A középkorban játszódik Itáliában egy kicsit, de nagyrészt Franciaországban. Szerelmi hálók tömkelege. Az eleje nem túl izgalmas de nagyon eseménydús lesz. Nekem mindenesetre tetszett.

Aztán van a Legyek ura. Biztosan hallottál ár erről is valamit. Ez viszont az amit nagyon érdemes lenne olvasnod. bemutatja, nagyjából azt, hogy az emberek is tudnak állatként viselkedni. Ez tömören arról szól, hogy a háború idején repülővel akarnak menteni meg gyerekeket, de lezuhan a gép egy szigetre, és a pilóta meghal.. És egymás között próbálnak élni, mint az emberek de ... Ha érdekel olvasd el :)

2011. febr. 10. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!