Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » Kitalált törtit írok, ami egy...

Kitalált törtit írok, ami egy nyári akadémián játszódna, Amerikában. Egy Nyári Akadémián kb mennyi lehet a tandíj? $-ba kéne.

Figyelt kérdés
3 hónapra számítva. Köszi
2011. márc. 12. 16:21
 1/4 anonim ***** válasza:
törti? hát én beszarcsizok...
2011. márc. 12. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
töri lenne csak elírtam...
2011. márc. 12. 16:55
 3/4 anonim ***** válasza:

Bocs az offolásért, de a történetet nem rövidítjük törire, mert az nem azt jelenti :D A töri a történelem óra rövidítése, báris felénk az...

Szerintem nézz utána a neten, de attól is függ, hogy milyen szintű. Ha valami menő, elit, akkor több ezer euró is lehet 3 hónap (számítsd át valutaváltóval mondjuk a 3 ezer eurót dollárba) és ez még jól is jönne ki, hogy a főszereplőd ledöbben a suli árán.. vagy valami ilyesmi.

2011. márc. 13. 07:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

öhm oké, tudom hogy a töri a történelem óra rövidítése, akkor úgy írom fanfic...

köszi a választ amúgy

2011. márc. 14. 14:53

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!