Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » Milyen goth, dark stílusú...

Milyen goth, dark stílusú könyveket tudtok?

Figyelt kérdés
Érdekelnének a goth kúltúrát és hasonlókat bemutató könyvek, de azok is amiknek esetleg ien hangulatik van...regények pl meg stb. (elvonatkoztatva a twilight meg 1éb hasonló nyál könyvektől...)
2011. márc. 16. 14:15
 1/7 anonim ***** válasza:

Hát én csak vámpíros könyveket tudok. Pl. Darren Shan. Nekem nem jön be, de sokaknak tetszik.

Én Vavyan Fable-t olvasok. Ez elég vegyes, van vígjáték, krimi stb. De kockásra röhögöm rajtuk a hasam.

2011. márc. 16. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Nos, én olvastam Böszörményi Gyula sorozatát, a: 9...8...7..., 6...5...4..., 3...2...1...

szerintem nagyon jók, és úgy gondolom, meg is felel annak, amit kérsz... vannak részek, amiket néha nem könnyű megérteni, de maga a cselekmény nagyon jó és fantáziadús:)

Jó olvasást:)

2011. márc. 16. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Laurell K. Hamiltonnak van az Anita Blake sorozata, aki egy vámpírvadász és nekromanta, na az sztem ilyesmi hangulatú. Nagyon tudom ajánlani
2011. márc. 17. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
71%

[link]

nézegess itt:D

2011. márc. 24. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat :))
2011. márc. 26. 09:43
 6/7 anonim válasza:
100%

twilight*-*

csak vicc..Böszörményi Gyula könyvsorozatát én is elolvastam..le nem tudtam tenni

2011. ápr. 12. 00:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:

[link]


van egy jópár író stb. műve ezenfelül érdekes sztorik is...

2012. aug. 5. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!