Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » A Harry Potter 7-A Halál...

A Harry Potter 7-A Halál ereklyéi-ben miért akar Molly Weasley saját kezűleg, és olyan dühösen végezni Bellatriy Lestrange-dzsel?

Figyelt kérdés
Hiszen Bellatrix nem ölte meg egy gyerekét se,de még a Malfoy-kúriában se Ront kínozta.Akkor meg miért akarja olyan dühösen megölni?
2011. márc. 22. 13:39
 1/6 anonim ***** válasza:
79%

Rátámadt Ginny-re. Nem emlékszel? Vele harcolt mielőtt Molly kinyírta. Amúgy meg elég érthető,mert Bella elég sok mindent elkövetett,még ha nem is közvetlenül Molly gyerekeivel :Sirius,Neville szülei,Hermione. És ugye Fred meghalt az ostrom alatt, és Molly érthető módon nem akarta ,hogy több gyereke meghaljon. Hiszen Bella odakiabál valamit ,hogy megy Freddie után...stb :D

Amúgy Bellatrix a kedvencem *-*

2011. márc. 22. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim válasza:
Háát...... szerintem mert halálfaló, mert felgyújtotta a házukat, mert megsebesítették George (vagy Fred?) fülét. Több tippem nincs.
2011. márc. 22. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Második: nem gyújtotta fel a házukat, George-ot pedig Piton sebesítette meg.
2011. márc. 22. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
nos, a fülét tényleg nem ő sebesítette meg, de a filmben (!csakis ott, a könyvben erről nincs szó) tényleg felgyújtotta a házukat.... még a 6osban asszem...
2011. márc. 22. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Megint én vagyok az első :D

Utolsó ,ebben igazad van,de cselekmény szempontjából nem mérvadó a film. Az Odú felgyújtása egy remek ötlet volt vizuális szempontból,de a kérdés szempontjából nem lényeges,mert a kérdező a könyvvel kapcsolatban kérdezett.:)

2011. márc. 22. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Mert eleve a halálfalókat utálják, Bella különösen gonosz volt mindenkivel :D, na meg megölte Siriust. Mrs. Weasley pedig ugyebár fiaként szerette Harryt...

Aztán pedig rátámadt Ginnyre, a lányára, gondolom nem akarta elveszíteni. (amúgy valahol azt olvastam, hogy Fred-et is ő ölte meg...)

Amúgy nekem is Bella a kedvencem :DD

2012. jún. 26. 00:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!