Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » Mit gondoltok a testvérszerele...

Mit gondoltok a testvérszerelem motívumáról?

Figyelt kérdés

Mennyire veszi be a gyomrotok meg ilyesmi? Illetve mennyire érdekelne egy ilyen témájú könyv benneteket?

Ugyanis szabad időmben elkezdtem egy történetet firkantani, és az erről szól.

Tehát véleményeiteket várom.

Előre is köszönöm.


2011. ápr. 18. 21:39
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
engem érdekelne :)
2011. ápr. 18. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 anonim ***** válasza:

Kíváncsi lennék a történetre.:) Neten fent van?Link?

Hát nem is tudom..veszélyes.

2011. ápr. 18. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 A kérdező kommentje:

Nincs fent. Egyenlőre még csak részleteket írtam meg innen-onnan (kb. 30 oldalnyi van csak még meg). Egyetem mellett nem sok időm van az írásra, viszont a nyaram szabad lesz és ennek szentelem. És először szeretném megpróbálni kiadatni, bár ezt témáját tekintve elég nehéz dolog lesz, úgy vélem; de egyszer élünk, szóval próba szerencse. :) Ha mégsem sikerül, vagy úgy döntök felnyomom netre, majd írok ide mindenképpen, azok kedvéért akiket érdekel. :P :)

Köszi a válaszokat. :)

2011. ápr. 18. 21:48
 4/24 anonim ***** válasza:
Engem is nagyon érdekelne. :)
2011. ápr. 18. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 anonim ***** válasza:
én gyakran foglalkozom ilyen művekkel, érdeklődöm az ilyen téma iránt :) hajrá!
2011. ápr. 18. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 A kérdező kommentje:
Egyébként akit érdekel, avagy esetleg nagyon betegnek tart a téma miatt (amit egyébként teljes mértékben meg tudok érteni :)), azok kedvéért elmondom, hogy azért ezt a témát választottam, mert ahogy utána kerestem, egyrészt nem sok művet találtam a témában, bár lehet, hogy csak azért mert nem túl népszerű érthető erkölcsi és társadalmi okokból illetve nem az a szokványos szerelmi történet. És úgy nem szokványos, hogy mindennemű természetfeletti lények felbukkanását megspóroltam. :D
2011. ápr. 18. 22:05
 7/24 anonim ***** válasza:
60%

Hát nem is tudom. Kaotikus téma, az egyszer biztos. Én személyszerint kicsit viszolygok attól hogy a saját testvéremmel... Na mind1 ezért örülök hogy a húgom kb. annyira nőies mint a béka s*gge.

Habár ha mondjuk egy ilyen bombanő lenne a tesóm, akkor lehet meggondolnám meddig kalandozhat el a testvéri szeretet :D

Mindenesetre én drukkolok neke, sok sikert!;)

2011. ápr. 18. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 A kérdező kommentje:

Az a teljesen normális, hogy viszolyogsz attól, kedves utolsó. :) Ki az aki szánt szándékkal ilyet akarna? :P De a könyvek világában mindent lehet... és biztos a való életben is vannak ilyen esetek, kevés, de van...

És köszönöm még egyszer mindenkinek. :)

2011. ápr. 18. 22:22
 9/24 anonim ***** válasza:
Háát, én is eléggé viszolygok ettől, de hát ez természetes. Mondhatni undorítónak, és kiborítónak találom (nehogy megbántódj, a helyzetet!!!!), és mélységesen természetellenesnek veszem. Nem valószínű hogy elolvasnám, nem rajongok az ilyen témák iránt, de ha van benne fantázia, lebilincsel, jól van megírva, akkor még meg is próbálkoznék vele... Erkölcsileg is kiborítónak tartom. De nehogy ezt támadásnak vedd! Ez benne van a bioszomban, a hitemben meg a neveltetésemben, sajnos nem tehetek róla. :) Mindenképp írd meg, ez az én véleményem, te semmiképp ne fogd vissza magad. És ha felteszed netre, szúrd be ide is a linket, biztos ami biztos! :))))
2011. ápr. 18. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 anonim ***** válasza:

Jah, utolsó vagyok! Csak annyit, hogy: SOK SIKERT!!!

XD

XD

XD

2011. ápr. 18. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!