Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » Mi lesz ennek a következménye?

Mi lesz ennek a következménye?

Figyelt kérdés
Kiraboltak és benne volt egy könyvtári könyvem is. 1992-es kiadású, viszonylag ritka könyv, '92 óta újra se nyomták. Mi lesz most, a könyvtárba még húzódik az ügy semmi konkrétumot nem mondtak. Fizetnem kell és ha igen mennyi szerintetek? Vagy komolyabb ügy lesz belőle? :S Valaki mondjon valamit!!!:(
2011. ápr. 21. 09:12
 1/3 anonim ***** válasza:
Gondolom tudod bizonyítani a rablást ezért húzódik az ügy a könyvtárban.Várd ki ott mit mondanak lehet nem kell semmit fizetned,hisz nem a te hibádból nincs meg a könyv.Egyik barátnőm is hagyott már el könyvtári könyvet/saját hibájából/valamennyi pénzt kellett neki fizetni de nem sokat/nem tízezreket/.Az,hogy ritka könyv nem jelenti azt,hogy nincs belőle a könyvtárban több,hisz amiből egy van azt nem lehet kölcsönözni csak ott használni.Ne aggódj komolyabb ügy nem lesz belőle.Nyugi!!!
2011. ápr. 21. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Én egyszer már hagytam el könyvtári könyvet. Nem volt nagy ügy belőle. Kiszámolták, hogy mennyibe kerül manapság egy hasonló könyv és annyit kellett fizetnem. Kétezer valahányszáz Ft volt.


Az értékes könyveket nem adják ki kölcsönzésre, úgyhogy nyugi. Még az is lehet, hogy a rablás miatt nem kell fizetned.


Egyébként sajnálom ami történt.

2011. ápr. 21. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Szerintem, ha bebizonyosodik, hogy tényleg kiraboltak akkor nem kérnek kártérítést.
2011. ápr. 21. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!