Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » Miért nem találok "Sekaiichi...

Miért nem találok "Sekaiichi Hatsukoi" című animéből 5. részt? Meg még az utána levőket, a 6. ,7. ,8. , stb. Csak én vagyok béna, h sehol nem találok, vagy még le sem fordították?

Figyelt kérdés
Amennyiben csak én vok idióta, hogy nem találok, tudna valaki mondani, hogy hol tudom megnézni a többi részt?
2011. máj. 11. 20:54
 1/6 anonim ***** válasza:

Az 5.-dik rész még ma jött ki magyar felirattal.(Uraharashop)Indavideon biztos fent lesz később.A többi részt pedig még le sem adták sehol.

Ha jól tudom :)

2011. máj. 11. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

köszönöm^^

azt még elfelejtettem leírni, h mangán hol tudnám megnézni? (mármint 5 től tovább) az nem baj, ha angol, nem magyar.

2011. máj. 11. 21:59
 3/6 anonim ***** válasza:
Sajnos azt nem tudom.De ha valamelyik animés oldalon (pl.uraharashop) megkérdezed üzenőfalon vagy fórumon biztos meg tudják neked mondani.
2011. máj. 13. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
értem.. köszönöm :D
2011. máj. 14. 14:23
 5/6 anonim ***** válasza:
Az anime áprilisban indult, hetente érkezik új rész. Ahogy az előttem válaszoló is írta, a [link] emberkéi gyorsan lefordítják. Ezen kívül fordítja még a [link] oldal, bár ők nem olyan gyorsak, viszont - véleményem szerint - jobb a fordítás minősége. Én általában úgy szoktam, hogy először az Uraharashop-os verziót, majd később a Yaoiordeneset nézem meg. A mangát pedig megtalálod a [link] oldalon. Ide regisztrálni kell, természetesen ingyenes. Nem a teljes manga van fent, folyamatosan fordítják, eddig 4 fejezet került fordítás alá. (Pár résszel jóval az anime előtt haladnak, mivel a manga egy fejezetének 2 anime rész felel meg.) A többi - eddig kiadott - fejezetet ANGOLUL megtalálod itt: [link]
2011. máj. 17. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen *-*
2011. máj. 18. 05:57

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!