Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » Kérlek írjátok le a véleményet...

Kérlek írjátok le a véleményeteket az alábbi könyvekről, érdemes elolvasni őket? Ellen Scheiber - Vámpírcsókok, Cally Taylor - A mennyország várhat

Figyelt kérdés

Nem tudom eldönteni, hogy meg-e vegyem őket.Kort is írjatok. A válaszokat előre is köszönöm.

20/L


2011. júl. 15. 20:18
 1/9 anonim válasza:

hát a vámpírcsókok szerintem iszonyat jó könyv.:D amikor befejeztem hajnali 4-ig olvastam mert nem tudtam letenni.:D szerintem megéri elolvasni.:D vannak benne vicces részek is meg romantikusak. én mondjuk tisztára átéreztem a helyzetet..:)

a mennyország várhat -ot meg még nem olvastam..

2011. júl. 16. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim válasza:

amugy az elöző én voltam csak a kort elfelejtettem..:D

13/L

2011. júl. 16. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
köszi a választ :)
2011. júl. 17. 16:55
 4/9 anonim válasza:

Én mindkettőnek elolvastam az előzetesét és nekem is jobban tetszik a Vámpírcsók:D a másik igazán nem fogott meg:P:D

talán majd le is töltöm :P:D

2011. júl. 20. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 Remixa válasza:

A VÁMPÍRCSÓKOK---(extázis) -- nagyon a kedvencem lett!!!!

15/L

2011. júl. 22. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Hát nem tudom mi legyen. Azt mondta nekem valaki, hogy túl gyerekes. Ez igaz?
2011. júl. 22. 19:47
 7/9 Remixa válasza:
Talán egy kicsit! De élvezhető... XD
2011. júl. 23. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim válasza:
Az egyik barátnőm azt mondta, hogy A mennyország várhat nagyon unalmas, közepénél tartott, de nem olvasta tovább. 13/L
2013. jún. 22. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

A mennyország várhat egy nagyon nagyon jó könyv! Megéri elolvasni! Én valamikor sirtam valamikor nevettem rajta és volt amikor a kettőt egyszerre.

A másikat nem olvastam.

2015. aug. 22. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!