Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » Mit gondoltok? (regénykezdemény)

Mit gondoltok? (regénykezdemény)

Figyelt kérdés

Ez egy történet, ami múltkor fogant meg az apró agyacskámban, és szeretném kikérdezni róla a véleményeteket! :D A történet Budapesten játszódik. Budapest alatt egy kutatóintézet helyezkedik el, ahol eredetileg katonai célokra, létre hoznak egy szörnyeteget, ami mondhatni maga a sötétség. Eleinte minden jól megy, aztán a lény elszabadul. Az a részlet amit bevágtam az nem sokkal a lény elszabadulása után játszódik. Szerintetek milyen a téma? Folytassam, ne folytassam? :D



- Kicsim, anyu és apu szeretnek téged! Ezt most odaadom neked, és kérlek, óvd meg! – nyújtott egy fiatal, vörös hajú nő egy nyakláncot lányának. A vékony, ezüstláncon egy fekete, szívet formázó medál lógott, melynek közepén apró, smaragd kövecske csillogott.

Az üres, neonfénnyel betöltött HÉV kocsik körül emberek szaladgáltak, az itt- ott nyitva felejtett ablakokon pedig sikoltások és távoli robbanások zaja szűrődött be.

A szerelvény fölött helikopterek repkedtek, és néha még egy- egy fegyver is eldördült a távolban.

- Örökké a titok nyitja! Egyszer majd megtudod, mit jelent ez.- a kislány smaragd szemeit zokogó édesanyjára emelte, miközben az igyekezett a láncot a nyakába kötni. Remegő kezei miatt eltartott egy jó darabig, mire sikerült összekapcsolni a lánc két végét, majd egyik tenyerét lánya arcára fektette, míg másik kezével a kislány egyik vörös tincsét igyekezett annak füle mögé tűrni.

- Ne felejtsd el! Örökké! – azzal homlokon csókolta a lángvörös hajú kislányt.

- Kérem, Hanna! Mennünk kell! – szólt be az egyik ajtón egy férfi. Riadt szemeit szemüveg nagyította, kezeivel pedig idegesen matatatott fehér köpenyének zsebeiben.

- Maradj itt, amíg valaki rád nem talál! Ne felejtsd! Téged Ők nem bánthatnak!

Hanna talpra állt – ugyanolyan fehér köpönyeget viselt, mint a férfi a HÉV ajtajában. Kezével lánya kezét szorongatta. Hátrált egy lépést, majd még egyet, egészen addig, míg kezével elérte a kislányét, majd hátat fordított lányának és kilépett a sötétségbe.

Az ajtó füstölve, nyikorogva zárult be utána, tompítva a borzalmas kinti zajokat. A kislány kinézett a HÉV ablakán, de abban csak saját tükörképét látta. Oldalára feküdt a koszos ülésen és kezeit erősen füleire szorította, így próbálva kizárni a külvilágot.

Örökké! – mondta magában, mikor a szerelvény pislákoló lámpáinak fénye magára hagyta őt a sötétségben.


2011. aug. 15. 21:13
 1/8 anonim ***** válasza:
Nem rossz.
2011. aug. 15. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim válasza:
Csak így tovább! Küldd el nekem,ha kész lesz!kishablany@citromail.hu :)
2011. aug. 15. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen! :DD Már van belőle egy két oldal, csak gondoltam megkérdezem, hogy mit gondoltok, mert már jártam úgy, hogy az 50ik oldal környékén jártam, és akkor mondták meg, hogy nem kéne erőltetnem, mert szerintük unalmas :((
2011. aug. 15. 21:45
 4/8 anonim ***** válasza:
Küldd el a többit is, és írok még véleményt ha kell.:D
2011. aug. 15. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim válasza:
Most mért hagyta el az anya a lányát?
2011. aug. 16. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Nekem is jöhet a történet többi része: sapira@citromail.hu
2011. aug. 16. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Sok a szóismétlés!
2011. aug. 16. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen, mindenkinek! Annyira örülök, hogy tetszik! Ezen a héten ígérem, hogy mindenkinek elküldöm a többi részét is!! :DD
2011. aug. 16. 17:50

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!