Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » Elolvastam a Midnight sun-t a...

Elolvastam a Midnight sun-t a 12. fejezetig, nem tudom, hogy vannak-e már további részek de ha igen, akkor honnan lehet letölteni, vagy bármilyen romantikus Twilight-hoz hasonló könyveket?

Figyelt kérdés
2009. ápr. 14. 15:43
 1/5 anonim ***** válasza:

A Midnight Sun csak 12 fejezetes, mert nem fejezte a az írónő. Ha kell a többi könyv akkor itt van :)


NEW MOON/ ÚJ HOLD: *****



ECLIPSE/NAPFOGYATKOZÁS: *****



BREAKING DAWN/TÖRÖTT HAJNAL: *****


Csomagoltak WinRar kell hozzá amit innen tudsz letölteni:

[link] (magyar és a kép alatt van a letöltő link)



* Automatikusan eltávolított tartalom.
2009. ápr. 14. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

A Midnight sun-ból tényleg csak 12 fejezet van meg! SAJNOS!!:( De egy blogban, mintha azt olvastam volna,hogy amerikában a nyár végén fog meg jelenni...

Szóval,ha kacsa akkor bocsi. Mindenesetre én bizakodó vagyok! (Ha vkinek kéne vmelyik rész az csak írja ki az e-mail címét és ahogy tudom küldöm is!!:))

2009. ápr. 14. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Én valami olyasmit hallottam, hogy a midnight sun-t nem fogja befejezni az írónő, mert megkritizálták, és felrakták a internetre. szerintem nagyon jó. de a film véleményem szerint nagyon rossz.
2009. ápr. 19. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Én pedig azt olvastam, hogy odaadta az ismerőseinek, hogy eddig írta meg. Mondta, hogy szupertitkos! Erre az egyik feltette és erre Stephanie annyira begurult, hogy azt mondta inkább nem írja tovább. Mert, ha befejezi, akkor mérgébe úgy lesz vége, hogy az összes Cullen meghal.....:(
2010. dec. 9. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

nem nagyon lehet úgy vége szerintem, mert a midnight sunban nem új sztori van hanem a régiek, más szemszögből.

Egybként bocsi az okoskodásért de a Breaking downt törött hajnalnak fordítani iszonyú vicces:D:D maradjunk a hajnalhasadásnál, annak van értelme:)

2010. dec. 29. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!