Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » Van olyan vámpíros könyv,...

Van olyan vámpíros könyv, amelyben valaki úgy változik át, hogy egy vámpír megcsókolja?

Figyelt kérdés
Azt szeretném tudni, hogy van-e olyan könyv, amelyben valaki úgy változik vámpírrá, hogy egy vámpír megcsókolja őt. Mert ha nem, felhasználnám ezt az ötletet a könyvemhez. Csak normális válaszokat, köszönöm :) Előre is kösszi :)
2011. aug. 29. 11:45
 1/5 anonim ***** válasza:
Ilyet konkrétan nem tudok, a "Hívj be!" c. könyvben van annyi, hogy mikor csókolóznak, a kisgyerek gondolatokat közvetít a fiúnak.
2011. aug. 30. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
köszönöm szépen :)
2011. aug. 31. 12:50
 3/5 anonim ***** válasza:
48%

Remélem nincs....mert mr a vámpírmítoszt így is eléggé tönkretették az Alkonyattal, de hogy most még egy csókkal is át lehessen válzotni már nem azért....


Persze olyan va hogy a vámpír megvágja a nyelvét és úgy csókolja meg az átváltoztatandó személyt...



Figyi a vámpírregényeknek manapság nem elég annyi, hogy titokztosak meg ezzel vagy azzal átváltoztatnak, manapság azt lehet tisztelni aki igazi kulturát, és hierarchikus rendszert tud nekik alkotni...hogy tudnád megindokolni a csókot? A nyálukban is van annyi méreg? azért ne már...

leköpnek valakit azt átváltoznak...vagy a nyáluk rámegy valakire azt átváltoznak...vagy ha nema kkor miért csak a csóktól változnak át?

2011. szept. 1. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Én úgy gondoltam, hogy a vámpír iszik az áldozatából, és aztán a szemfogaival, - melyek igen hegyesek és erősek - felsérti a saját ajkát, és így keveredik a vámpírvér az embervérrel különleges, méregszerű vörös folyadékot alkotva. S ha ez bejut egy ember szervezetébe, az ő vére is hasonlóvá alakul, majd az ezt követő huszonnégy órában a vére felsűrűsödik egy kicsit, és ez változtatja vámpírrá (nem az, hogy felsűrűsödik a vére, hanem maga a folyadék lassan megöli az embert, s eztán feltámad új, ragadozó testében). A többi vámpírtulajdonság maradna, nem csillogna a napon, ami egy nagy baromság (-.-), és az állatvérrel nem maradhatna életben, s a libidója is megnőne, ami egy fontos mozzanat :D Persze, ez sem sokkal jobb, tudom, bevallom, de valamiért ez olyan vonzó számomra. Mint a "Halottnak a csók" című sorozatban. Tehát ez tenné a vámpírokat félelmetes teremtményekké, melyektől jobb, ha távol maradsz. Persze, tudom, ez nevetséges is egyben, és nem is várok nagy lelkendezést, hogy "De jó ötlet!" és hasonlók, mert tudom, nem így megy. Meg kiadatni sem akarom még, egyszerűen magamnak akarom írni, vagy feltenni az internetre. Mindenesetre köszönöm a válaszod, igazad van teljes mértékben :)
2011. szept. 2. 13:40
 5/5 anonim válasza:
Na ne ez hülyeség
2015. febr. 15. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!