Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » Honnan szerezhetnék könyveket?

Honnan szerezhetnék könyveket?

Figyelt kérdés
Angol könyveket/novellákat szeretnék olvasni. Interneten sajnos nem igazán vannak fent azok, amelyek érdekelnének. Fizetnék is értük, csak az a baj, hogy a boltokban nem árulnak angol könyveket(legalábbis ezeket nem). Külföldi oldalakról nem szeretnék rendelni. Tudnátok esetleg valamilyen oldalt, ahol sok angol nyelvű könyv (ebook) van? Vagy esetleg valami ötlet?
2011. nov. 13. 00:17
 1/5 anonim ***** válasza:
hát én scribd.comról szoktam nézelődni, és ott elég sok minden fent van
2011. nov. 13. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
A bookline-on rengeteg idegennyelvű könyvet lehet megrendelni, nem is olyan drága. Rengeteg a kortárs irodalom is. Meg vaterán lehet még olcsón kifogni őket.
2011. nov. 13. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim válasza:

a bp-i vagy, ak itt van a szabó ervin könyvtár, rámész a fszek.hu oldalra, ott a katalógusra, és ha megtalálod a könyveket, amiket keresel, ak egy bérlet mindenképp megéri, de ha jól tudom, h lehet ott olvasgatni ingyenes regisztráció után, csak kivenni nem lehet könyvet.


rengeteg könyv után botorkáltam a neten, de még a legeldugottab helyen sem találtam őket, úgyhogy nekem többszörösen megérte.

2011. nov. 13. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
OIK elsőnek, aztán idegennylvű könyvesboltok (keress rá, hogy "idegennyelvű könyvesbolt", kidob online is).
2011. nov. 13. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
köszi a tippeket!
2011. nov. 14. 16:23

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!