Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » SPOILER! Melyik Harry Potter...

SPOILER! Melyik Harry Potter szereplő halála volt a legnagyobb veszteség számodra?

Figyelt kérdés
2011. nov. 24. 12:48
1 2 3 4
 31/37 anonim ***** válasza:
Mi van? Hedvig mikor hal meg? O.o
2012. okt. 14. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/37 anonim ***** válasza:

A 7-es rész elején, amikor Hedviget eltalálja a gyilkos átok (Harryt mentette meg vele... :(( ).


Nekem a legnagyobb veszteség... Fred és Sirius. :( Meg Rémszem.


Aki nem hatott meg: Bellatrix, Voldemort, hasonlók, illetve Cedric sem.

2012. nov. 12. 00:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/37 anonim ***** válasza:
Bellatrix :((((( Aztán szegény Dobby. Meg még Tom is élhetett volna még egy kicsit, hogy több részes legyen a könyv....
2012. nov. 24. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/37 anonim ***** válasza:
Egyértelműen Fred!
2013. szept. 22. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/37 anonim ***** válasza:
Fred,Cedric
2014. márc. 2. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/37 anonim ***** válasza:
Könnyebb lenne felsorolni hogy kié nem..nekem a legsiratósabb Dumbledore volt mert Harry szemszögéből nézve a remény is meghalt vele együtt..de én Siriusén is szétbőgtem a fejem.Lupin én Tonks halála is megrázott ahogy Fredé és Dobbyé is.Nekem a kedven szereplőm az egészben Piton volt de szerintem nem csak a Harry Potter hanem minden idők egyik legjobban felépített és legszerethetőbb karaktere volt.Persze őt is megsirattam amikor meghalt de ha belegondolok nem tudtam volna elképzelni Pitont 80 éves nagypapaként:D meg annyi bűntudattal élt már együtt Lilyék és a halálfaló élet miatt is hogy nem jött volna rendbe a háború után sem lelkileg és olyan érzésem volt a karakterével kapcsolatban hogy mindig is 'csatában' akar meghalni nem öregemberként szóval úgy érzem akármilyen szomorú is volt a halála ezt nagyon eltalálta J.K.Rowling:)
2015. márc. 11. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/37 anonim ***** válasza:
Sirius a legjobban, ezenkívül Fred, Lupin, Tonks, bár szerencsére ők csak a végén haltak meg.
2015. márc. 31. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!