Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » Ti milyen könyvet olvasnátok...

Ti milyen könyvet olvasnátok leginkább, vagy irnátok, ha tehetségetek lenne? Milyen történetet, mesét, kalandos regényt?

Figyelt kérdés
2012. jan. 5. 21:37
1 2
 1/11 anonim válasza:
Én egy ilyen fantasy környezetben játszódó kalandos, kalózos ifjúsági történetet találtam ki, amely elég lenne négy kötetre, a történet nagyon jó, sok helyről kaptam pozitív visszajelzéseket, de nem tudok annyira jól fogalmazni, mint kellene.
2012. jan. 6. 00:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 T.gigi válasza:
Szintén fantasyt írnék. Vagy esetleg olyan könyveket mint Lőrinc László (ismertebb néven Leslie L. Lawrence). Olyat amiben E/1-ben íródik a történet... csak hát ahhoz elég sok tapasztalat kéne alig ismert helyekről. Ne is beszéljünk a tehetségről...
2012. jan. 6. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
13 éves vagyok, és egy történelmi drámát írok. 1941-ben játszódik egy börtönben, a háború ideje alatt. Mondják, hogy tehetségem van hozzá, tizenegy éves koromban kezdtem írni az első kis regényemet, de visszaolvasva borzasztó lett. :) Azóta van már hat, ez lesz a hetedik. De a fantasytól kezdve a történelmiig van minden közöttük. Ha ez jól sikerül, lehet, megpróbálom majd elküldeni kiadóknak, mert úgy érzem, most sikerült elérnem egy olyan szintre, hogy már ne "teljes amatőrnek" számítsak. :)
2012. jan. 7. 07:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Utolsó vagyok. Őszintén szólva mindenki csak fantasyt szeret olvasni, legalábbis ahogy így kiveszem a weboldalak írásaiból. Legalábbis az a legkeresettebb. De ti elolvasnátok az enyémet is? Ezért félek már előre a kiadástól, mert nem tudom, hányan olvasnák el. Maximálisan ifjúsági regény lenne, és eddig akiknek elmeséltem mind pozitívan reagáltak rá, hogy majd el akarják olvasni. De ha bemennél a boltba, magadtól levennél egy ilyen témájú könyvet a polcról?
2012. jan. 7. 07:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:

Őszintén szólva én mindent olvasok, és minden témában szeretek írni.

Utolsónak: ha a borító találó, és vonzza a tekinteteket, akkor nagy lenne rá a valószínűség, hogy megvenném. Bár én mindig beleolvasok egy könyvbe mielött megveszem, szóval, ha jól írsz, akkor szerintem megvenném. ;)

Esetleg nem küldenél el nekem egy kis részletet az e-mail címemre? :)

niki.kolett@mail.com (Nem g-mail, ha esetleg elbizonytalanodnál, hogy rosszul írtam le xD)

2012. jan. 7. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:

Kössz a válaszokat, kicsit későn jöhettem gépközelbe, bocsi a késői kommentért. Szerintem jó kis könyv lesz az a háborús és majd adj nekem is egy példányt, ha kiadod! :D

(mindenki kap egy zöld kezet:)

2012. jan. 15. 19:28
 7/11 anonim ***** válasza:
Hmmm... biztos, hogy valami groteszket, elgondoltatót, morbidot, de gyönyörűt, szívfacsarót, és nem mindennapit. Biztos hogy nem tiniregényt szeretnék írni, hanem egy tragikus történetet, de tele boldogsággal.... hogy a végén sírjál, és a történet sokszor eszedbejusson, miután olvastad... .9 de persze számomra ez lehetetlen, szóval... :) várom, hogy valaki megírja helyettem :)
2012. febr. 3. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
ahh és 15/L :) utsó válaszoló voltam :)
2012. febr. 3. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Én mesét írnék/írok. Olyat, ami tetszhet gyerekeknek és esetleg felnőtteknek is.
2012. febr. 3. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Én Sci-fit írok.
2012. febr. 3. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!