Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » Star Wars könyvek közül...

Star Wars könyvek közül melyiket érdemes elolvasni?

Figyelt kérdés
2012. jan. 15. 00:07
 1/5 anonim válasza:

Milyen szempontok szerint?

Ahhoz hogy értsd a filmeket, egyiket sem. Ha meg mindent tudni szeretnél a Star Wars-univerzumról, akkor az összeset.

Nézd végig, hogy milyenek vannak és olvasd el azt, ami érdekel!

2012. jan. 15. 01:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:

(Előző vagyok)

Én a Jedi-növendék sorozat pár részét olvastam el Jude Watsontól (a filmek könyv változatát leszámítva). Azok elég jók, bár kicsit rövidkék.

2012. jan. 15. 01:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Az elsőt, aztán a másodikat, majd a harmadikat... :D
2012. jan. 16. 00:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Én a Timothy Zahn által írt Thrawn-trilógiát ajánlanám (A birodalom örökösei, Sötét erők ébredése, Az utolsó parancs). Többször is olvastam 13 és 22 éves korom között, mindig tetszett. Semelyik másik SW-könyv nem bilincselt le ennyire.
2012. jan. 16. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
Nekem elég sok meg van pdf-ben és doc-ban a legjobban a Sötét nagyúr, és a filmregények tetszettek, ha szeretnéd, írj egy e-mailt üzenetbe, és átküldöm neked... Kb. 28 van.
2013. szept. 1. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!