Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » Ajánlanátok ezekhez hasonló...

Ajánlanátok ezekhez hasonló csajos könyvet?

Figyelt kérdés

Olyan könyvet szeretnék olvasni, ami pimasz, nem túl nyálas, és talán kicsit szexis.

Mostanában olvastam a taxi hátsó ülésén-t és a hogyan öljük meg a férjünket. Nincs ötletem. Elmegyek a könyvtárba és el vagyok veszve, esetleg a kedvenc könyvetek? Vagy régi kori lányos regények. Vagy tényleg csak ami a kedvenc könyvetek.


2012. jan. 15. 16:42
 1/4 anonim válasza:
Pl: Becca Fitzpatrick: Hush Hush és Crescendo, ez egy sorozat és nagyon jó én nagyon szeretem, van benne szerelem, szexység, humor néhol és dráma is szerintem megér egy olvasást!!!
2012. jan. 15. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Egyetértek az elsővel, télleg olvasd el, de ezek is jók :A Szent Johanna Gimi (!!!!!!) Kerstin Gier: Rubinvörös,Zafírkék(!!!!!!)

Claudia Gray: Evenight sorozat

Spirit Bliss: Árnyékvilág, Kígyók sziszegése(Árnyékvilágban talán kicsit túl sok a szex, nagyon jó könyv)

Lauren Kate: Fallen

Bree Despain: The Dark Divine, The Lost Saint

Sarah Dessen: Figyelj rám!

Sarah Dessen: Tökéletes

Szurovecz kitti: Fényemberek

Katherine Applegate: Szívzűrök sorozat

Suzanne Selfors: Mentsük meg Júliát

Polly Shulman: Rajongás

2012. jan. 17. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Pont ma megyek könyvtárba, úgyhogy jókor jött az a sok új ötlet, és köszi:)
2012. jan. 18. 15:04
 4/4 anonim ***** válasza:
szivesen :)
2012. jan. 18. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!