Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » Mi a véleményed Lakatos...

Mi a véleményed Lakatos Levente, Vass Virág, Szurovecz Kitti és Fejős Éva könyveiről?

Figyelt kérdés
Kort és nemet is írj!
2012. febr. 17. 09:44
 1/9 anonim ***** válasza:
100%

Lakatos valamelyik könyvének az első 3 oldalát olvastam (neten), hát ekkora sz.rt még nem láttam.

26/F

2012. febr. 17. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 slora ***** válasza:
100%
Fejős Évától anya olvasta a Hello Londont!Én is elakartam olvasni,de anyám azt mondta,hogy ilyen rossz könyvet még nem olvasott szóval inkább bele sem kezdtem :)
2012. febr. 17. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 étoile et lune ***** válasza:
100%
Az a véleményem róluk, hogy tökéletesen bemutatják, mire van ma kereslet Magyarországon: a totálisan amatőr, semmi új mondandója és semmi értéke cuccoknak. Persze én csak irigy vagyok rájuk, nekik van könyvük, nem nekem.
2012. febr. 17. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat. Én, bevallom, még csak egyiküktől kezdtem el olvasni, de nem az az irodalmi remek. Persze, én is csak irigységből mondom, meg mert rosszat akarok mondani... szarkazmus vége.
2012. febr. 18. 09:22
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
én Szurovecz Kitti és Lakatos Levente egy-egy könyvébe olvastam bele, elég is volt. ez nem irodalom, szerintem. nem vagyok sznob (annyira :D), szeretem az igényes szórakoztató irodalmat, de az adjon is valamit, lehetőség szerint valami újat, és ne azt tükrözze, hogy az írója puszta pénzkeresési szándékból írta meg azt a valamit.
2012. febr. 21. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%

Lakatos Leventétől elkezdtem olvasni a Barbibébit mert annyian dicsérték. Észrevétel: Az író jól ír, de nem nevezném kimondottan irodalmi alkotásnak azt, hogy egy p*csa (nincs rá jobb szó) hogyan fajtalankodik erősen illuminált állapotban nyilvánosan egy biliárd asztalon...


Szurovecz Kitti: Gyémántfiú, Fényemberek, Borostyánkönyv (31. fejezet) A GYémántfiú nagyon jó, viszont a Fényemberekben csalódtam. Ezt nem fejteném ki bővebben.


Vass Virág: A Vulévu van tervben, de előtte még be kell fejeznem A Nyomorultakat! :D


Fejős Éváról nem tudok nyilatkozni


14/L

2012. máj. 31. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim válasza:
86%

Én imádom a Fejős Éva könyveket. Nem tudom megmondani, hogy miért is. Lakatos Levente Barbibébije szerintem nem jó, mert nem jut sehova a dolog, és eléggé trágárul ír.

21/L

2012. jún. 13. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
48%

Meglátszik, hogy mindegyikőtök csak az első fejezetet olvasta el Lakatos Levi könyvéből. Az első fejezet után nekem is az volt a gondolatom, hogy "Ó te jóságos Isten, ezt inkább nem is olvasom tovább" de aztán mégiscsak tovább olvastam...és egyszerűen nem tudtam letenni. A könyv megdöbbentő és elrettentő pontossággal mutatja be egy ember útját az öntudatosságtól a totális leépülés felé, és hogy milyen fontosak a barátok. Van mondanivalója. Az első fejezetre pedig mindenképpen szükség volt ahhoz, hogy később jobban megértsük a sztorit. Levente másik könyvével, a LoveClub-bal ugyan ez a helyzet. Az első fejezet alig szól valami értelmesről, de utána beindul, és szintén nem lehet letenni. Ez a könyve pedig arról szól, hová süllyedhet egy ember, ha kiskorában nem a megfelelő neveltetést kapja, vagy a szülei nem figyelnek rá eléggé. Illetve hogy hová vezetnek a lelki gondok, az önmarcangolás, a folyamatos rettegés attól, hogy mi van, ha az embert nem fogadják úgy el, ahogyan szeretné. Ezek a dolgok képesek egy igazi szörnyeteget faragni az emberből. Szóval ne a borító (vagy az első fejezet) alapján ítéljetek. Ezek igen is jó könyvek.

20/L

2012. aug. 4. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:
85%
Fejős Éva szerintem egész jókat ír a Hello London és a Dalma tetszett most vettem meg Lakatos Leventétől a Love Club-bot 80-90 oldal körül járok nekem teljesen hasonlít az Eperszedőhöz Vass Virágtól még nem olvastam de azt mondják jó :)
2012. aug. 8. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!