Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » Mit gondoltok Professzor...

Mit gondoltok Professzor McGalagonyról?

Figyelt kérdés

2012. febr. 18. 19:28
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
100%

- Igaz, hogy kiabált Umbridge professzorral?

– Igen.

– A szemébe mondta, hogy hazudik?

– Igen.

– Megmondta neki, hogy Ő, Akit Nem Nevezünk Nevén visszatért?

– Igen.

McGalagony professzor leült az íróasztalához, s egy darabig némán nézte Harryt. Azután így szólt:

– Egyen egy kekszet, Potter!


Nekem ez a kedvencem

2016. aug. 11. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
100%

Én nagyon bírom őt. :D

Szigorú, de mégis van humora, és kiáll a diákokért (pl Nevville-t is biztatta, meg Malfoyért is kiállt, amikor Rémszem, azaz ifj Barty Kupor görénnyé változtatta). Imádom, ahogy beszólogatott Umbridge-nak :D

Az egyik kedvenc idézetem vele kapcsolatban: "Harry vadul rázta a fejét, hogy elhallgattassa Nevville-t de McGalagony professzor sem volt vak. Úgy tornyosult a három jómadár fölé, mintha be akarná bizonyítani, hogy ő is tud tüzet okádni, nem csak Norbert."

2016. aug. 12. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
Én nagyon kedvelem, ő harmadik kedvenc tanárom.
2017. jan. 4. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim válasza:
100%
Én nagyon bírom mert szigorú de sportszerű és ha kell akkor kedves és segít
2017. okt. 17. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
100%
Az, hogy ő a legeslegjobb női karakter a sorozatban ^^ Kemény és tekintélyt parancsoló, de nem karót nyelt, sőt, egy igazán modern nő, aki nagyon okos, jó humorú és annak ellenére, hogy szigorúan fogja a diákjait, igazságos is. Nem kivételezik úgy a Griffendélesekkel, mint Dumbledore, megbünteti őket, ha hülyeséget csinálnak és a Mardekárosok mellett is kiáll, ha velük bánnak méltatlanul - Malfoy, Rémszem és a görény esete.
2017. dec. 16. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!