Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » Miért követi Harryt Victor...

Miért követi Harryt Victor Krum a labirintusba?

Figyelt kérdés
nah szal amikor a labirintusba vannak a 3. próbán akkor Viktor Krum miért követi Harry-t? És miért akarja elintézni később? Csak Cedric rányom egy capitlatus-t. Lehet hogy lényegtelen de érdekelne :))

2012. ápr. 24. 12:05
 1/10 A kérdező kommentje:
jah és még mielött mondanátok h olvassam a könyvet ma vettem meg de még csak a 4. fejezetet kezdem :))
2012. ápr. 24. 12:20
 2/10 anonim ***** válasza:
Nem Harryt követi, hanem Cedricet. A könyvben le is lesz írva, Cedricet támadja meg, és Harry menti meg.Mert mielőtt bemennek, a Mordonnak álcázott ifjabb Barty Kupor Imperius átkot szórt rá, és megparancsolta neki, hogy iktassa ki Cedricet. Így akarja elérni, hogy biztos Harry nyerjen, és őt röpítse a zsupszkulcs a temetőbe. gondolom, a filmet láttad, ezért kérdezed, ha visszaemlékszel, abban is az volt, hogy mikor Krum összetalálkozik Harryvel, csak üveges szemmel mered rá, de nem támadja meg.
2012. ápr. 24. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
köszönöm. Csak azért hittem azt, hogy követi Harry-t mert van egy jelenet mikor Harry hall valamit hátra néz, majd megy tovább. Majd Viktor Krum kidugja a fejét a sövény mögül mintha figyelné Harry-t.
2012. ápr. 24. 14:12
 4/10 anonim ***** válasza:
Nagyjából lényegtelen, hogy mi van a filmben. Én se értem, pedig a könyvet már 10szer olvastam, de a film érthetetlen.
2012. ápr. 25. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

#1 jól írta

Krum az Imperius hatása alatt állt és "Mordon" Kupor azt parancsolta intézze el Fleur-t meg Cedric-et (nem emlékszem már hogy a könyvben is Krum intézte volna el Fleur-t)

És amúgy a filmben is Cedric-et "akarja elintézni" rá is kiált hogy Diggory!

2012. ápr. 25. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Első vagyok. Tényleg, Fleur-ről meg is feledkeztem, de igen, őt is Krum iktatja ki.
2012. ápr. 26. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
köszi...jah és még annyit, hogy amikor Harry ELŐSZÖR meglátja a kupát vagyis a zsupszkulcsot, ott a sövényfal miért záródik le?
2012. ápr. 26. 15:18
 8/10 anonim ***** válasza:

mert a labirintus egy akadály pálya

ez olyan hogyha ügyesebb lett volna és fél perccel előbb odaér akkor nyer

de így kereshet másik utat

vagy csak szimplán azért hogy azt higgye közel van már és a következő akadálynál elbukik

nem tudom :)

2012. ápr. 26. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Ááá akkor te voltál az a lány akit a buszmegállóban láttam a Harry Potter negyedik kötetével a kezében!! :)


Na jó, biztos nem :))

2012. ápr. 27. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:

hello

1. fiú vok

2. buszmeg biztos nem mert a könyves bolt itt van a sarkon Pesten :))

SZAL BIZTOS NEM :))

2012. ápr. 27. 20:48

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!