Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » Milyen vámpíros könyveket...

Milyen vámpíros könyveket olvasnátok szívesen?

Figyelt kérdés

2012. máj. 2. 15:21
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Most könyvcímekre gondolsz vagy írjuk le milyen történetet olvasnánk szívesen?
2012. máj. 2. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Ahol a vámpír jólöltözött férfi vagy nő, de nem riad vissza egy kis erőszaktól sem. És persze folyik a vér, a történet meg kellően borzongató, lehet kalandregény is. De ne nyálas love story, pfuj!
2012. máj. 2. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:

Olyat,amiben nem csillog a vámpír a napon(Edward),és nem tökéletes jelleme van(megintcsak Edward..) .

Ha már vámpír,legyenek is olyan tulajdonságai mint egy vámpírnak.

Vadság. De azért a vámpíros könyvekben szivesen látok szerelmi szálakat,de nem a nyálban tocsogós fajtát,hanem szenvedélyeset.

2012. máj. 2. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
Az érdekel, hogy szerintetek mi az ami nem maradhat ki egy jó könyvből. Szerelem,vér,csonka családban felnőtt valaki.Vámpírháború, vagy csak harc a szerelemért?
2012. máj. 2. 17:05
 5/12 anonim ***** válasza:
Már bocs, de, amiket felsoroltál, azok nem a jó könyv hozzávalói, hanem egy tucat-könyv alapjai.
2012. máj. 2. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
Na ez az. Minden ilyen könyvnek van egy sémája.Ami alapján már van egy tucat sztori. Épp arra lennék kíváncsi , hogy mi kell ahhoz hogy ne csak egy újabb legyen a tucathoz.
2012. máj. 2. 21:19
 7/12 anonim ***** válasza:

Ezt nehéz megmondani. De szerintem legyen naturalista :D

Szóval legyen rideg, kíméletlen, mégis szórakoztató és mivel vámpíros borzongató is. Valami olyasmi amitől leesik az ember álla és kiragadja a valóságból egy horrorisztikus mesevilágba. :D

2012. máj. 2. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem nem az a lényeg, hogy tucatkönyv-e vagy sem, mert már annyi könyv van ilyen témában is, hogy az ember nem igazán tud újat mutatni. Attól lesz egy akármilyen könyv jó, ha szépen kidolgozott, nem összecsapott, és fordulatos. Írhatsz vámpír-ember szerelemről, vagy vámpírháborúról, vagy akármiről, ha a könyvednek van egyfajta magával ragadó hangulata, stílusa, ami elvarázsolja az olvasót, és ahogy előttem is írták, átrepít egy álomvilágba. Ne arra törekedj legfőképpen hogy újat és mindenképpen sikereset alkoss. Csak írj ahogy az érzéseid és az ösztöneid diktálják, és akkor nagyon nem lőhetsz mellé.
2012. máj. 3. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Én olyat, mint pl.: Darren Shan vámpírkönyvei... Letehetetlen... az egyetlen hibája, hogy sok mindent előre kitaláltam benne... de a vége!!! az egyszerűen fantasztikus volt!!! Amúgy valami ilyesmit, én úgy vagyok vele, hogy egy vámpír-könyv horror-könyv, de persze nem muszály annak lennie, ha jó a történet, és vannak benne fordulatok... DE SEMMI TWILIGHT!!!
2012. máj. 5. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

Szerintem az emberek nagyon túlidealizálják a vámpírokat...ott van pl rögtön a második válaszoló.Jólöltözött?Minek?Ha már 500 évet él az ember,nem törődik sokat a divattal.Nem kritizálni akarok,ezt a legtöbben úgy gondolják ahogy te,de én logikusan vezetem le a dolgokat.Egyszer a vámpír is ember volt.Az emberek legtöbbje már 50 év után megunja a divatot és inkább lecseréli a Prádát egy házipapucsra.Most képzeld el hogy több száz éven keresztül kéne váltogatnod a stílusodat.Még ha eleinte divatos is adott vámpír úrfink/hölgyünk,egy idő után olyan felesleges már.A divat a halandóké az én szememben.Az igazi vámpír puccos felöltő nélkül is tud aratni.Pont ezért hagytak fel az emberi léttel,hogy mentesüljenek a halandó problémáktól.Persze nem azt mondom hogy a vámpír nem lehet elegáns és gyönyörű,de ne skatulyázzuk be őket.

Ezzel végül osztom az előző válaszoló nézetét és Darren Shanra teszem voksomat.

2012. máj. 6. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!