Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » Az Oliposzoi téma nagyon...

Vida kérdése:

Az Oliposzoi téma nagyon elcsépelt?

Figyelt kérdés
mert írok egy könyvet ami az olimposzon játszódik a 12 fő isten is ott van meg minden és ezért szeretném tudni hogy van e értelme írni vagy már nagyon sok ilyen témájú könyv van? (speciel én csak kettőt ismerek de egyik barátnőm azt mondta hogy már elcsépelt)

2012. máj. 8. 17:20
 1/6 A kérdező kommentje:
*Olimposzi
2012. máj. 8. 17:21
 2/6 anonim ***** válasza:
Hát, úgy a görögök óta kissé unalmas a téma, de ha neked ez tetszik, írd meg nyugodtan, senki nem fog pisztolyt szorítani a fejedhez, hogy nem írhatsz ilyet szórakozásból.
2012. máj. 8. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Ha az alapötlet nem olyan, mint Rick Riordan-Percy Jackson sorozata, akkor már most van egy olvasód, ugyanis teljesen odavagyok a görög mitológiáért, szóval nekem jöhetnek az ilyen könyvek! Ha kész van az első fejezeted, akkor írj nekem priviben lécci!
2012. máj. 10. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Utolsó vagyok!

Nem azt akartam mondani, hogy nem szeretem a Percy-s könyveket, mert egyszerűen imádom őket, csak ne akard "lekoppintani". Nem akarlak megsérteni..:)

2012. máj. 10. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
nem sértettél meg! nagyon köszönöm. egyébként szerintem egyáltalán nem koppintom a Percy Jacksont kezdve attól hogy a főszereplő alapból lány :) és a történet is más. hát már kész van 2.fejezet de még csak az első fejezet felét gépeltem be :D
2012. máj. 10. 17:52
 6/6 A kérdező kommentje:
nagyon várok még sok választ! :)
2012. máj. 12. 22:22

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!