Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » Érdekelne valakit egy ilyen...

Érdekelne valakit egy ilyen könyv?

Figyelt kérdés

Fantasy könyv, egy boszorkányról szól, aki elront egy varázslatot (még nem tudom pontosan mit is), ezért a "fajtársai" kitagadják, csak akkor fogadják vissza, ha visszaszerez valamit néhány ellenséges boszitól, de azt nem mondják meg neki, hogy mire kell, ő pedig egy évszázados ellenségével paktál le, hogy élve véghez tudja vinni a küldetést. Közben bele is szeret de nem tudja, hogy a srác komolyan gondolja vagy csak kihasználja, másfelől kísérti a múlt.

Vámpírok nem szerepelnének benne mert az már elcsépelt de vérfarkasok lennének benne, többek közt ez az ősi ellenség is :) Szerintem ők nem olyan sablonosak ráadásul a kedvenc természetfeletti lényeim :)



2012. máj. 14. 20:55
1 2
 1/14 Vida ***** válasza:
engem maga a sztori érdekel csak kiváncsi vagyok hogy hogyan írsz mert az is sokban befolyásolja a véleményem :) mindenesetre ha már kb kész van pár fejezet akk irj üzit! :))
2012. máj. 14. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:

Ha megvan létszi küldd el prívát üziben nekem is!

ímádom az ilyen könyveket

2012. máj. 14. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
Nekem érdekesnek tűnik az alapsztori, és sok sikert kívánok az íráshoz.
2012. máj. 15. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim válasza:
Szerintem egész jól kitaláltad a vázat. Érdekelne, hogy hogy oldod meg az előtted álló feladatokat. Átküldenéd nekem is?
2012. máj. 15. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim válasza:
Az ötlet jó, én szeretem az ilyen könyveket, és ez egy kicsit más mint a többi. Ez jó! Ha megvan egy kicsi belőle és kíváncsi vagy a véleményemre, akkor küldd el légyszi, mert én kíváncsi vagyok a történetre! Sok sikert (én is szoktam írni, és én pozitív visszajelzéseket kapok azoktól, akik elolvassák, lehet, hogy neked is jól jönne egy-két bátorító szó :) )
2012. máj. 15. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim válasza:

végre valaki aki nem csak a vámpírokra esküszik :)

engem érdekelne a könyv.

ha már valamennyi van kész belőle, átküldöd nekem is üzenetbe? Onnan már többet lehet mondani, ha tudom hogy milyen a fogalmazás meg a stílus.u

2012. máj. 15. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:
köszönöm :) ha elkészül pár részlet mindenképpen küldök majd üziket de egyelőre én se tudok sokkal többet mint amennyit leírtam :D
2012. máj. 15. 21:15
 8/14 anonim ***** válasza:

Huhú, nem olvasol véletlenül Kresley Cole-t? Majdnem ugyanez a sztori van benne, csak ott van egy boszorkány, akit egy természetfelettiek versenyén csapdába ejt egy vérfarkas, akinek jóvá kell tennie a hibáját, így visszamegy érte a verseny helyszínére.

Persze, hazafelé egymásba szeretnek, de a vérfarkast kísérti a múlt, ahogy te fogalmaztál :))

Vámpír nem szerepel benne, és itt a boszorkányok - vérfarkasok az ellenségek.

Bocsi, azonnal ez a könyv jutott eszembe.

2012. máj. 17. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim válasza:
Az utolsónak szeretném mondani, hogy ez valóban hasonlít, de egy kicsit más. És mivel nekem nagyon tetszett az a történet, ezért szívesen olvasok hasonlókat :)
2012. máj. 18. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 A kérdező kommentje:
sosem hallottam Kresley Cole-ról, de ezek szerint nagyon kicsi a világ :D
2012. máj. 20. 17:58
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!