Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » Harry Potter! Az honnét derül...

Harry Potter! Az honnét derül ki, kinek mi a patrónusa? Ez függ a személyiségtől?

Figyelt kérdés
2012. jún. 18. 18:02
 1/6 chrishu ***** válasza:
55%
A vágyaitól és a személyiségétől függ. Például Harry-nek nem véletlen volt szarvas Tonks-é meg átváltozott farkassá
2012. jún. 18. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
29%
Szerintem ez az írótól függ.
2012. jún. 18. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Személyiségtől. Például Harry apja, James patrónusa is szarvas volt, sőt, az animágus alakja is. Tonksé azért lett vérfarkas, mert beleszeretett Lupinba. És azért hitték, hogy Siriust szereti, mert először kutyának látszódott(vagy ez egy fanficben volt? Nem, könyvben). Lily patrónusa egy őz volt, és Pitoné is. Tudjuk, Piton szerette Lilyt. Aztááán... Olyasmi, mint az ember mumusa... Ugyanúgy a személyiségtől függ, hogy milyen. Dumbledore-é egy főnix, ha jól tudom. Nos, Dumbinak volt egy főnixe, Fawkes. :)
2012. jún. 19. 00:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
előttem lévő kommentelő szerintem tökéletesen megfogalmazta :D
2012. jún. 20. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Arthur Weasleynek menyét (weasel), Aberforth Dumbledorenak kecske. Jellemtől függ.
2012. jún. 23. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
köszi, utánam lévő válaszoló. :)
2012. jún. 24. 01:46
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!