Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » Ti hogyan képzelitek el...

Ti hogyan képzelitek el (külsőre) a Szent Johanna Gimi szereplőit? Képet is linkelhettek.

Figyelt kérdés

Én pl. Arnoldot pontosan Angusnak képzeltem:


[link]


:)



2012. jún. 21. 19:14
1 2 3
 21/26 Mcgalagony17 ***** válasza:

-Virág: alacsony, göndör hajú, nagy barna szemei vannak, és rövid lábai, amik miatt folyton nyafog:D

-Kinga: magas, egyenes barna hajú, mindig copffal, mindig gyilkos modor:D

-Reni: középtermetű, eredetileg sima barna haj, majd később szőke melírral, barna vagy kék szem,natúr smink, és biztos, hogy nincs leégve a napon, hisz állandóan a szobájában olvas.

- Cortez: vékony, talán kicsit izmos( abból gondolom, hogy Reni odáig volt a fürdőgatyás képeitől), fekete haj, kék szem, és magas lehet. A tipikus macsó:D

- Zsolti: először dagi, majd kigyúrt

- Viki: Avril hasonmás

- Karcsi: alacsony, vékony, szemüveges gyerek, igazi könyvmoly

2013. jan. 24. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/26 anonim ***** válasza:
Szentkirályi Lili: Egyetértek.Arnold bizonyos szintig helyes,de nem olyan feltűnően mint C.De szőke haja lenne (az okos fiúknak általában az ^-^),zöld szemmel.Valami ilyesminek: [link] De más ruhában (egyszer/egyszínű póló,farmer,tornacipő,könyv.)
2013. márc. 16. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/26 anonim ***** válasza:
sztm az emó Virág úgy nézett ki mint az Álom.net c. filmben a főszereplő csaj emó húga
2013. máj. 12. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/26 anonim válasza:

Sziasztok, én így képzelem el őket.:) nincs itt mindenki, de a többség megtalálható:)

Kinga: [link]

Ricsi: [link]

Flóra: [link]

Andris: [link]

Robi: [link]

Zsolti: [link] és [link]

Jacques: [link]

Arnold: [link]

Macu: [link]

Cortez: [link] és [link] és [link]

Reni: [link] és [link]

Virág: (ugyanez csak fekete hajjal, esetleg göndörítve) [link]


Remélem tetszik nektek!!:)

2013. máj. 12. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/26 anonim ***** válasza:

linkelni nem igazán tudok, inkább sztárokhoz hasonlítom:


Reni: először kb. Jennifer Lawrence ugrott be, de aztán olvastam, h rövid hajú+frufrus, úgyhogy olyan fazonú lehet a haja mint Jessie J-nek a Price tag klipjében csak ugye szőke


Cortez: a 1D Harryje, csak sötétebb haj+kék szem


Ricsi: hát, nemtom... sokszor szoktak linkelni egy oldalprofilos képet egy rasztáról, na az hasonlít


Virág: emóként: az Álom.net c. filmben a főszereplő csajnak volt egy emós húga. Aztán ugye hullámos haj, szemcsi, de nemtom melyik sztárra hasonlít (talán Lola még barna hajjal????)


Kinga: Angelina Jolie fiatalon. Ja és szerintem neki is kellene egy szemüveg, mert mindig azt írják a könyvekben, hogy "hunyorog" vagy "összehúzott szemmel nézi", szóval lehet, h rövidlátó


Arnold: Austin Butler (ezer sorry, de szerintem nagyon is jóképű lehet Arnold)


Zsolti: Channing Tatum


Dave: Chace Crawford (nekem nem Cortez hasonlít Chace-re hanem Dave xd)


Flóra: Amanda Seyfried


Kata: a Twilightból Alice (nem tudom, ki játszotta)


Karcsi: herripotter XD


Kitti: Anne Hathaway


Viki: Avril, ki más??

2013. aug. 4. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/26 anonim ***** válasza:

Reni (tudom h szőke a haja de én mindig így képzeltem el): [link]


Kinga: [link]

2013. aug. 7. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!