Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » Légy szíves őszintén válaszolj...

Légy szíves őszintén válaszolj erre:Szereted a Harry Pottert? (a válaszodhoz írd oda, hogy mi a véleményed a könyvről és a filmről. Mármint melyik jobb és miért, meg ilyenek. ) előre is kőőőszííí (rövid magánhangzókkal).

Figyelt kérdés

2012. jún. 24. 18:43
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
100%
Én személy szerint nem szeretem a Harry Pottert. Könyvben sokkal élvezhetőbb, a film szerintem csak a látványra koncentrált.Viszont annak örülök ,hogy sok emberel meg szeretete az olvasást. És persze ez még mindig jobb mint a tvájláját.
2012. jún. 24. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
40%

Könyvet nem olvastam, film nem tetszik.

Nagyon nevetségesnek néz ki az egész, hogy egy kis bottal hadonásznak.

Ez miatt a könyvet sem kezdem el, a film nagyon elvette tőle a kedvem, meg amúgy is van millió más könyv.

2012. jún. 24. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 A kérdező kommentje:
kedves 1.: jaja én is vhogy így vok (mellesleg a "tvájlájt" említésre sem méltó)
2012. jún. 24. 19:55
 4/22 A kérdező kommentje:
ja és kedves 2.: sztem érdemes elolvasni legalább 1x és pont ez a baj, h a film elveszi az emberek kedvét tőle főleg avval h lelövi a poénokat (a főbbeket:D):/ pedig jó kis sztori
2012. jún. 24. 19:57
 5/22 anonim ***** válasza:
100%
nekem nagyon tetszett. elkezdtem olvasni es nagyon meguntam. AZtan 2 evvel kesobb is olvastam es nagyon megetszett, tobbszor ujraolvastam szabadidomben. Mielott olvastam volna, lattam az 1-esbol reszletet, es a 3-mast teljesen. konyvbol az 5, filmbol a 3 és az 5 tetszik a legjobban(a 6 filmet, es a 4 konyvet nagyon nem szeretem)
2012. jún. 24. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:
100%

Nekem tetszik.

Az elsö 5 rész tetszett, de az utolso 2 az nem. Talán azért mert azokat olvastam és a film nem hozta az elvárásaimat. :D



Illetve Vldemortnak szurkoltam. :D:D

2012. jún. 24. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 A kérdező kommentje:
eddigi uccsó: LOL "mert voldemortnak szurkoltam" XDDD szakadok
2012. jún. 24. 23:37
 8/22 anonim ***** válasza:
100%
Igen, szeretem, a könyvke nagyon szórakoztatóak, viszont a filmek mondhatni gagyik, sajnálom, hogy nem hoztak ki bellük többet, lehetett volna.
2012. jún. 25. 01:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:
100%
Én előbb láttam a filmeket (legalábbis nagy részét) és aztán kezdtem el olvasni a könyveket. Szerintem nagyon jó könyvek, nekem bejön ez a varázspálcás varázslat. Könyvekből az 5 a kedvencem, viszont a filmet nagyon el...ták. De alapjába véve mindegyik filmet el tudom bámulni.
2012. jún. 25. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:
100%
Én nagyon szeretem a könyveket és a filmeket is, bár a könyvek tagadhatatlanul jobbak. Többminden benne van, a filmek nem könyvhűek, a látványra mennek rá.
2012. jún. 25. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!