Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » Szerintetek gáz, ha férfi...

Szerintetek gáz, ha férfi létemre tetszik a Twilight?

Figyelt kérdés
Jóóó, nem a romantikus részek miatt. Hanem mert van benne izgalmas rész is. Van ezzel más is így?
2012. jún. 25. 09:52
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
Én csak a filmet láttam, az első részt, de nekem bejött. Az egész film hangulata, az az esős, borús környék, jól együtt volt a történettel. És férfi vagyok. Szerintem azok hangoztatják, hogy gáz, akik kompenzálni akarnak ezzel, mert nem érzik magukat eléggé férfinak. :)
2012. jún. 25. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 chrishu ***** válasza:
57%
Olvassá' Darren Shan-t... Na az vámpíros!
2012. jún. 25. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
Hát én már nem egy férfitől/fiútól hallottam, hogy szerinte jó, és elég sok nemnőneműt is láttam a könyvvel a kezében. :)
2012. jún. 25. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
És ha itt mindenki azt mondja, hogy gáz, akkor majd eltiltod magad tőle vagy titkolod? Nem gáz, legalább olvasol. Kit érdekel, más hogyan reagál rá?
2012. jún. 25. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
Szerintem egyáltalán nem gáz, a lényeg, hogy addig is olvasol, és ha tetszik, akkor semmi gond nincs belőle. Nincs a könyvre írva, hogy csak lányoknak. Nyugodtan olvasd ha tetszik. :)
2012. jún. 28. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 SnooPy10 válasza:

Ismerek olyan embert aki szereti a Twilight-ot... és férfi...szóval szerintem egyáltalán nem "gáz".

A te döntésed, hogy mit olvasol, ha ez másnak nem tetszik akkor az így járt.

2012. jún. 28. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 chrishu ***** válasza:

Utolsó előtti: A hátuljára rá van írva: "tökéletes nőknek. Pont neked"

Amúgy a Darren Shan-t az akció miatt írtam, meg azért mert tanulságos egy kicsit. Az első részt el lehet olvasni

2012. jún. 28. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:

Szerintem nem gáz. Egy könyv nincs nemhez és korhoz kötve. Ha tetszik olvasd nyugodtan :)

21/L

2012. jún. 28. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:

"Nincs a könyvre írva, hogy csak lányoknak. "


És van egy bizonyos Csak lányoknak (Fiúk kizárva) könyvsorozat, amit egy férfi író ír.


Szerintem sem gáz, bár én meg lány vagyok, és nekem meg egyáltalán nem jön be, de nyugodtan olvasd, ha tetszik.

2012. jún. 28. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
0%
hát ez nagyon gáz xddd
2012. jún. 28. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!