Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » Hol találom meg a Gossip Girl...

Hol találom meg a Gossip Girl - pletykafészek című sorozatot könyvben?

Figyelt kérdés
Úgy olvastam van a sorozatról könyv, szeretnem elolvasni és nem találom sehol sem.

2012. júl. 1. 11:06
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
A könyveknek Magyarországon Bad Girl a címe (ez asszem 6 könyv - nem emlékszem pontosan, már kb 4éve olvastam) , de a múltkor láttam Gossip Girl címen egy könyvet- ha minden igaz ez a Bad Girlök folytatása.
2012. júl. 1. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%

Nem a sorozatról van könyv, hanem a könyvről sorozat...

Egyébként az első 7 rész Bad Girl néven folyik, a 8. résznek már Gossip Girl a neve, és majd még lesz egy könyv, ami arról szól, hogy mi történt azelőtt, hogy Serena elment volna az internátusba.

Ja, és a Gossip Girl-nek és a Bad Girl-nek csak az alapsztorija egyezik meg, + az 1. évad 1-2 része hasonlít ahhoz, ami a könyvben le van írva, de ezenkívül minden eltérő. Pl Blairnek sosem volt viszonya Chuck-kal, mindig Nate-tel volt együtt ; hol szakítottak, hol együtt voltak ; Georgina nem Serena legjobb barátnője, hanem Nate-tel járt együtt elvonóra ; Blairnek van egy öccse, Tyler, és már nem tudom hányadik részben, születik a kishúga, Yale (az egyetemről nevezték el) ; Lily VDW-nek és Rufusnak sosem volt viszonya egymással, sosem voltak házasok sem, valamint a VDW szülők a könyvekben házasok, és nem is válnak el egymástól; Jennyt nem a divat, hanem a rajzolás érdekli, stbstb...és ez még csak pár dolog.

Nekem speciel a sorozat jobban tetszik, fordulatosabb. Bár szerintem megéri elolvasni a könyvet is :)

Egyébként, azt hiszem, Alexandra könyvesboltokban kaphatók a könyvek. (a 8. rész tutira kapható, a többit nem tudom, nem hiszem, már jó régiek :D próbáld inkább neten megrendelni)

2012. júl. 2. 00:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
köszönöm szépen a válaszaitok :)
2012. júl. 2. 08:28

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!