Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » Szent Johanna Gimi 7?

Szent Johanna Gimi 7?

Figyelt kérdés
Hogy tetszik ez a türkizkék szín? Szerintem gyönyörű*-* Szerintetek mi lesz benne, kik fognak szakítani?

2012. júl. 15. 13:03
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem a borító varázslatos... Ahogy a Szent Johanna Gimi összes része elbűvölő, de talán a 7. ki fog tűnni a többi közül...
2012. júl. 15. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Nagyon kíváncsi vagyok már hogy mi fog történni a 'srácokkal'.
2012. júl. 15. 13:27
 3/11 anonim ***** válasza:
Szerintem Kitti fog valamit kavarni... Talán Zsolti és Kinga párosában. De Ricsi és Virág már kezd unalmassá válni... Biztos fog kezdeni velük valamit Laura.
2012. júl. 15. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
Tényleg, az is meglehet hogy Kitti be fog kavarni.. Hát, nemtudom hogy melyik páros fog szakítani, de nemhiszem hogy Reni és Cortez lesz az.
2012. júl. 15. 14:29
 5/11 anonim ***** válasza:

Szerintem Reni és Cortez között nagy vita lesz. Biztos Virág és Ricsi miatt, mert ugye Ricsi Cortez legjobb barátja, Virág pedig Reni legjobb barátnője és lesz egy kis nézeteltérés Ricsi és Virág között és ezt átbeszéli Cortez és Reni és ugye Reni Virág pártját fogja, Cortez Ricsi pártját. És ebből lesz egy hatalmas veszekedés...

Egy kicsikét összegabalyodtam a nevekkel. :)

2012. júl. 15. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
Tényleg, lehet hogy így lesz..:) Szerintem is lesznek sok-sok veszekedések. Szerintetek elmegy Reni Párizsba? Sokan erre tippelnek, a borító miatt. De, szerintem nem fog elmenni..
2012. júl. 16. 16:46
 7/11 anonim ***** válasza:
A borító gyönyörű.Az alcímből arra következtetek,hogy sok döntést kell meghoznia Reninek.
2012. júl. 19. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
Igen,biztos sok nehéz döntést kell majd meghoznia.. de szerintem nem csak Reninek.
2012. júl. 19. 15:19
 9/11 anonim ***** válasza:
Nagyon tetszik nekem ez a borító, és valóban kitűnik az összes többi közül. Reni nem hiszem, hogy el megy Párizsba, mert most végre összejöttek Cortezzel, és nem akarja őt elveszíteni, szóval szakítani sem ők fognak, mert akkor nem lenne értelme a könyvnek. Ricsi és Virág között valószínűleg lesz konfliktus, mert eddig nagyon jól megvoltak, de most kell egy fordulat. De nem hiszem, hogy ők fognak szakítani. Akkor még ott van Kinga és Zsolti páros. Ők sokat veszekszenek, de valahogy mindig kibékülnek. Lehet, hogy most annyira össze fognak veszni, hogy végleg szakítanak.
2012. júl. 20. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Húúú 5 óra múlva az egész borító megjelenik itt: [link] *-* áááh:3
2012. júl. 20. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!