Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » Szoktatok olvasni Blogon...

Szoktatok olvasni Blogon íródó történeteket? (Bővebben lent)

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Szeretnék majd könyvet írni de még nem érzem késznek magam rá. Ezért szeretnék pár történetet írni valamilyen internetes oldalon. Remélhetőleg ott kapnék visszajelzéseket hogy milyen is az amit csinálok:) Az lenne a kérdésem hogy titeket érdekelnek az effajta olvasmányok? Szoktatok ilyen folyamatosan íródó regényeket olvasni?

Milyen típusút olvasnátok szívesen ? Előre is köszönöm a válaszokat!


2012. júl. 28. 22:31
 1/4 anonim ***** válasza:

hali :D

én pölö megnézném szívesen az oldalad :) nem nagyon szoktam ilyesmiket olvasni, néhány fanfictiont, abból is csak a felkapottabbakat, bár végül mindig jobban szeretem, amit az írók hoztak ki a történetből. :D

én is szoktam írogatni, bár oda nem fogok soha eljutni, hogy publikálnám is, elvagyok én magamnak, szórakozásból csinálom :)

2012. júl. 28. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Szia ! Fel fogom tenni ide majd ha már kialakulóban lesz :D

Én is ilyesmit szeretnék majd írni és egyébként én is inkább szórakozásból írok kiadatni aligha fogok..

Te hol talál ilyen oldalakra ? Csak azért hogy hol lenne érdemes majd hirdetni az oldalt ?

Köszi a választ:)

2012. júl. 28. 23:09
 3/4 anonim ***** válasza:

Én olvasok amatőr írói oldalakon (nem blog) írt történeteket, de a folytatásokban írt regényekkel szemben erős fenntartásaim vannak. Vagy folytatásos teleregénnyé posványosodik egy jó téma, vagy a szerzője eljut maximum tíz fejezetig, majd abbahagyja. Ennek az én (olvasói) szempontomból semmi értelme, nem befejezetlen történetet akarok látni. Ritka, hogy valaki teljes egészeében képes legyen végigvinni az ötletet és egyben megírja a regényt (kisregényt).

De a rövid művek (novellák, kisebb elbeszélések) örömmel látott vendégek. (Csak nagyon kritikus a szemléletem, akármit nem fogok elolvasni.)

2012. júl. 28. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Első vagyok :)

Hát, én régen egy Vámpírnaplók ficre akadtam, azt is az egyik legnagyobb magyar rajongói oldal szerkesztője írta, és tette ki oda. Volt ott még jópár :)

Ha fanfictionről van szó, akkor keresd meg a fandomod rajongói oldalát, féjszbúkon akár, és írj nekik, foglalkoznak-e ilyennel. Ha nem, akkor kereshetsz egy ilyen írós blogot, amit remélhetőleg sokan látogatnak. Én mindig csináltam egy blogot, és bejegyzésszerűen tettem ki a fejezeteket. szinte senki nem nézte, de nem is az volt a célom. Nem akartam, hogy észrevegyenek gyakorlatilag. Azt elértem :D

2012. júl. 29. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!