Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » Most kezdtem olvasni a tűz és...

Most kezdtem olvasni a tűz és a jég dala sorozat első kötetét. Olvastam wikin, hogy az író hét részt tervez, amiből eddig 5 jelent meg. Gondolom (remélem) már nem mai az a bejegyzés wikin. Megjelent mér mind a 7 rész magyarul?

Figyelt kérdés

#A_tűz_és_a_jég_dala
2012. aug. 28. 17:54
 1/7 anonim ***** válasza:

Szia!

Nem, az ötödik nem olyan régen jelent meg :( Sajnálom, hogy kiábrándítalak, de a hatra még úgy három évet várni, az író "sorozatosan késik", tehát lesz az négy-öt is, ha nagyon rossz a helyzet. A hétre meg még bő hét-nyolc évet szerintem minimum várhatunk!

2012. aug. 28. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Akkor érdemes egyáltalán belemelegednem? Mert utálok várni arra, hogy megtudjam a végét és akkor még most abbahagynám, mielőtt odáig fajul a dolog, hogy már le sem tudom tenni.
2012. aug. 28. 18:16
 3/7 anonim ***** válasza:

Szia!

Az első válaszoló vagyok, és válaszok a második kérdésedre:

Én elolvasnám, ha nem csak olvasol a napjaidon, akkor nem fogsz egyhamar túljutni rajta, mert apró betűk, sok oldal felállás van, ha viszont egy nyolcászoldalas 11-es betűméretű könyvet is felfalsz egy hét alatt, akkor nem javasolnám, hogy most kezdj neki. Nekem átlagosan egy könyv 5 és fél hétig tartott, a tanulás mag az egyéb elfoglaltságok miatt, tehát én is várok rendesen, mondjuk most fölgyorsultak a dolgok, hogy nyár van :)

2012. aug. 28. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

Hát ez a könyv kb. egy hétig tartana nekem suliidőben, vagy inkább még annyi ideig sem. Eléggé gyors olvasó vagyok, de akkor ezzel még várok egy "kicsit". Talán elolvasom addig még néhányszor a gyűrűk urát, meg még keresek jókat. Pedig végre találtam egy rendes hosszúságú könyvet, mert már úgy untam ezeket a 300 oldalas-egy délutános könyveket.

Azért köszi a választ! :)

2012. aug. 28. 18:48
 5/7 anonim ***** válasza:
Hát igen, én is várok, most eléggé ilyen elpusztul-a-világ hangulat uralkodik rajtam, szval Justin Cronin - A szabadulás fantasy-scifijét bújom, de egy a 850 oldal hamar elrepül. Egyébként Fantasy könyvek érdekelnének?
2012. aug. 28. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Igen, azokat szeretem.
2012. aug. 28. 19:07
 7/7 allen001 válasza:
ha gyors olvasó vagy..akkor sokmindent átugrasz..javaslom, h olvasd el 2 szer a sorozatot. :) A 6. rész meg idénre várható :)
2014. febr. 8. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!