Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » Valaki olvasta Agatha C: A...

Valaki olvasta Agatha C: A fogorvos széke c könyvet?

Figyelt kérdés
Milyen? Érdemes megvenni? Sok izgalom van benne? KÖSZI
2009. júl. 27. 12:10
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Ez az egyik Poirot történet, ha szereted a kis detektívet, akkor tetszeni fog. Azok közül való, amibe beleszövi a háborús szálakat is, szóval igaz, hogy egyszerűbb történetei is vannak ennél, jó könyv, sok szállal. (Nem tudom, mennyire vagy "kezdő" vagy "haladó" krimiolvasó:)
2009. júl. 27. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Agatha-tól már 8 könyvet olvastam. Nagyon szeretem. Conan Doyle-tól csak 3-at.

Ma felmentem az alexandria oldalára, és ott volt toplistán, sok jó könyvet megelőzve, azért gondoltam, hogy akkor biztos jó lehet. Vagy csak azért volt toplistán, mert most jelent meg(most jött ki az újabb kiadás)?Köszi:)

2009. júl. 27. 15:12
 3/3 anonim ***** válasza:
100%
Szívesen:) Én gyűjtöm, nagy rajongója vagyok Agatha néninek:) Amúgy igen, szerintem azért is lehet a toplistán, mert ez is azok közül való, amit jó ideje most adtak ki újra.
2009. júl. 27. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!