Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » Milyen fantasy szereplökről/lé...

Milyen fantasy szereplökről/lényekről olvasnátok szívesen hosszabb regényt? Minden vélemény érdekel!

Figyelt kérdés
2009. júl. 30. 13:18
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
a MAGUS szerepjatek vilagarol szivesen olvasnek tobb konyvet.
2009. júl. 30. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Codex világról alapjában véve bármit szívesen fogadnék. És J. Goldenlane Papírtigriséből nagyon kíváncsi lennék Ho Tarasin Mitana és Ji-Mir történetének folytatására.
2009. júl. 30. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
62%
vámpírokról,boszorkányokról
2009. aug. 4. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Sárkányok, törpék, gnómok, félszerzetek, surranók
2009. nov. 18. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Valami új faj, amit eddig nem lőttek el oly sokan, hisz ha nekem van egy kialakult képem pl. sárkányok vagy tündék fajáról akkor nekem az az etalon. Na most valaki ezt vagy telibe kapja, vagy nagyon mellé trafál és akkor veszett ügy az egész...
2009. dec. 10. 00:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Nekem az orkok a kedvenceim, de nem a Tolkien félék.
2010. febr. 2. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%
Alapvetően bármelyik fajról jó olvasni. Egy valamire kell figyelni szerintem csak, ha igazán jót akarsz el kell rugaszkodni attól amit mások írtak Én jobban szeretem az olyan regényeket amikben vagy teljesen új fajok, vagy a régiek, de teljesen átértékelve szerepelnek. Értem ez alatt az olyan változásokat mint az orkoknál akik a Tolkien-i gonoszból egy kerek egész társadalommal rendelkező érthető néppé váltak. Ja és ami még fontos, el kell felejteni a jó vs gonosz dolgokat, az ellentét mindig a nézőpont különbségéből, és az eltérő célokból fakadjon.
2010. márc. 11. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!