Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » Szerintetek? Harry Potter...

Szerintetek? Harry Potter regényekhez kapcsolódik a kérdésem.

Figyelt kérdés

A Harry Potter 5. kötetében az okklumencia órák egyikén Harry bepillantást nyert Piton emlékezetébe. És látott köztük egy olyan emléket is, amikor egy lány kinevette őt, amikor megpróbált ráülni egy seprűre.

Idézek is, bár szerintem mindenki tudja miről van szó:

"...egy lány kacagva nézi, hogyan próbál egy cingár fiú megülni egy zabolátlan seprűt..."

Ki lehetett ez a lány? Talán Lily? Vagy biztosan ő volt az?


2012. okt. 9. 19:07
 1/10 A kérdező kommentje:
Kérnék választ majd, köszönöm.
2012. okt. 9. 19:09
 2/10 anonim ***** válasza:
Igen, szerintem rá gondolt az író
2012. okt. 9. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm, rendben
2012. okt. 9. 19:29
 4/10 anonim ***** válasza:
Szerintem nem, mert ő nem az a fajta volt, aki nevet másokon.
2012. okt. 10. 00:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

Ha még csak az 5. kötetnél tartasz, akkor ne olvasd tovább!!


Szerintem nem, hiszen kiderül később, hogy pont Lily volt talán az egyetlen barátja. Csak ő állt ki mellette, egészen az emlékezetes összeveszésükig. (amikor James fellógatja a levegőbe, a vizsga után). Ő biztosan nem nevette ki.

2012. okt. 11. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Már az összes Potter könyvön túl vagyok, csak most újból elkezdtem olvasni néhány kedvenc részemet és most ismételt átolvasás után megkérdőjeleződött bennem ki lehetett az a lány. Mert hát Piton közelében nem hiszem, hogy sok lány őgyelgett volna-Lily-n kívül természetesen.
2012. okt. 11. 14:57
 7/10 anonim ***** válasza:
hm... nem írja, hogy gúnyosan nevetett volna. szerintem ő Lily. És hát... ha a te barátod bénázna, te is nevetnél rajta... Képzeljétek el a jelenetet.
2012. okt. 12. 06:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Én is valahogy ezt képzelem el :)
2012. okt. 12. 18:11
 9/10 anonim ***** válasza:

igen, szerintem se gúnyolódásból nevet, inkább úgy barátilag.

ha belegondolsz, első részben, mikor első repülés órájuk volt harryéknek, ront orrbacsapta a seprűje, harry rajta is nevetett, de nem gúnyosan :)

2012. okt. 13. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Teljes eggyetértés. Lily
2012. okt. 27. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!