Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » Letehetetlen könyvek?

Letehetetlen könyvek?

Figyelt kérdés
írjatok látástól vakulásig. műfaj mindegy,csak izgi legyen tinik számára,ez a nem-tudom-letenni-mert-olyan-izgi 12-18 éveseknek durván.ne vámpírosat,de fantasy,romantikus,modern,állatos,sci fi,krimi,horror,triller jöhet,de történelmi annyira ne :-)
2012. okt. 19. 13:56
 1/7 A kérdező kommentje:
dean koontz,stephen king,rowling,SZJG-t mellőzzük,és az lenne legjobb ha tapasztalatból írnátok,nem muszáj,de jó lenne
2012. okt. 19. 13:58
 2/7 szerelemhős4 válasza:
50%

Harry Potter!!!!!Mind!Istene az avilág legjob könyve!Ha azt

valaki leszrozza az nem ember!

2012. okt. 19. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
elhiszem de irtam hogy rowlingot mellőzzük .-.-
2012. okt. 19. 15:57
 4/7 anonim válasza:

Suzanne Collins: Éhezők viadala, Robert Merle: akármelyik, talán az Állati elmék, Daniel Keyes: Virágot Algernonnak, Paulo Coelho: Verónika meg akar halni, Lev Tolsztoj: Anna Karenina, Feltámadás, az utóbbiak picit nehéz könyvek, de imádtam. Vagy akár A legyek ura. Örkénytől bármi.

Remélem segítettem. :)

16/L

2012. okt. 19. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 szerelemhős4 válasza:
Bocsi akkor itt van a Katalin leányai naygon jó épp most olvasom!
2012. okt. 19. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Stieg Larsson: Millenium trilógia - én nem tudtam letenni :)

Leslie L. Lawrence könyvek

J. D. Salinger: Zabhegyező

Paulo Coelho: Az alkimista

Kurt Vonnegut könyvei

2012. okt. 20. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Takami Kósun:Battle Royale


Történet:"Valahol, valamikor egy diktatórikus távol-keleti országban, az állami vezetők kegyetlen kísérletet eszelnek ki: negyvenkét középiskolást egy lakatlan szigeten arra kényszerítenek, hogy életre-halálra megvívjanak egymással. Géppisztolytól kezdve a sarlón át a konyhai étkészletből származó villáig, bármilyen fegyver a rendelkezésükre áll… A Programnak csak egyetlen túlélője lehet: a győztes. Takami Kósun regénye - melyet gyakran neveznek a 21. századi Legyek urának - botrányos karriert futott be. Bár megjelenését a japán kormány is ellenezte, a regény 1999 óta több kontinensen vezeti a sikerlistákat, számos feldolgozást ért meg."


Ami engem illet,én nem tudtam letenni :)

2012. okt. 20. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!