Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » Az Eclipse-ben engem annyira...

Az Eclipse-ben engem annyira felidegesített Bella viselkedése, titeket nem?

Figyelt kérdés
Először is szerelmes Edwardba de azért egyfolytában Jacob után szaladgál/szökik. Fogja a kezét, mint hallottam megfogja csókolni... Meg hogy mind a 2-t szereti. Ezt miért kellett beletenni? Nektek így még tetszik a könyv? Tudom hogy kell bele a bonyolítás de én így csalódtam Bella szerelmének az erősségében. Ti mit gondoltok?
2009. aug. 13. 22:14
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
akkor engem is idegesített, de olvasd el, a végére megoldódik minden, és bella igenis megszenvedi "bűnét".
2009. aug. 13. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Hát nem tudom szinte idegbajt kapok ha Bella "szóba hozza" Jacobot :@ de ha szerinted megbűnhődik lehet tovább olvasom... Bár csalódtam a főhősben de azért jó könyv :/
2009. aug. 13. 22:36
 3/11 anonim ***** válasza:
amikor ott voltam, én is teljesen csalódott voltam, de hidd el a végére teljesen jó lesz!
2009. aug. 13. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:

én is tiszta kész, voltam, de ne aggódj most kezdődik csak a java. nem fogod megbánni , ha végigolvasod.

képzeld húgomnak meg Jacob jött be, ő meg azért rinyált, hogy miért nem Jacobbal jött össze.

mindegy én örülök, h nem.

a 3 könyv tetszett legkevésbé nekem. a negyedik fantasztikus, az 5ik meg nagyon érdekes Edward szemszögéből.

kár , hogy kiolvastam őket, és nincs több... :(

2009. aug. 14. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Engem is zavart Bella viselkedése de ahogy már előttem írték meg fog 'bűnhődni'.De Jacobot még mindíg nagyon sajnálom :( de az jó h Edwardot választja. :)
2009. aug. 14. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
De jacob is jól fog járni a breaking dawnban. :)
2009. aug. 14. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Nekem nagyon tetszett! Ne tegyél véleményt addig még el nem olvastad az összeset! Mert rájösz majd a Breaking Dawn-ben h miélrt is szereti Jackob Bellát!:)
2009. aug. 15. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

Az Eclipse-t netről töltöttem le magyarul. Az utolsó fejezet teljesen érthetetlen!! nektek nem? nem értem hogy kik beszélgetnek és egyáltalán miről, illetve hol??? Olyanokat mond a bella hogy négy lábon rohan és élvezi a sebességet.. vérfarkas lett vagy mi a fene? írjatok mert megőrülök :D


Amúgy, engem is idegesít a Bella. Annak örülök hogy csókolózott a jacobbal, mert nekem is szimpi a srác :) de utána mért mondogatja neki hogy szereti?? és mért az edward vállán sír utána? tényleg mindenkinek fájdalmat okoz, de ha megbűnhődik ahogy mondjátok, akkor örülök.

2009. aug. 17. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Fuhh hát én teljesen kész voltam! Miért kellett ezt csinálnia szegény Edwarddal?? Jó persze Ed. is megszivatta 1x a New Moonban.. De azért nekem ez kicsit erős, hogy majd meghal amikor Ed. elhagyta, de ő azért amikor vissza tér inkább 2 vasat tart a tűzbe.. Na meg Jacobtól is idegrohamot kaptam, hogy miért mászik rá Bellára.. De igazából nekem ez volt a kedvenc könyvem a 4 közül! Mert ebbe mindig történt valami..:D
2009. aug. 17. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
Az epilógus Jacob szemszögéből volt írva xD
2009. aug. 18. 10:15
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!