Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » Harry Potterben szereplő,...

Keitha kérdése:

Harry Potterben szereplő, saját karakternek, milyen becenevet adjak? (bővebben lent)

Figyelt kérdés

Lenne itt számotokra egy nagy kérdés. Saját karakter, animágus, farkas. Mégis milyen becenevet adjak neki? Olyasmi mint a Tekergőknek van, Tappmancs, Holdsáp, Ágas... etc.

Eddig nekem a Szöszmösz és a Szörmók jutott eszembe. De ezzel a lapos fantáziámmal...

Ja és a karakter lány. Csak úgy. Ha netán fontos.



2012. nov. 14. 17:20
 1/10 anonim ***** válasza:

Hmm. Nekem volt régen egy HP-s fanficem, amiben a lány szintén animágus volt, viszont macska, így a Catherine (Cat=macska) nevet adtam neki. Szerintem olyan nevet adj neki, ami egy farkashoz "méltó" ne ilyen szöszmöszt meg szörmókot, mert arról általában valami idióta kis állatka jut az ember eszébe.

Egyébként igen, fontos hogy milyen nemű a karakter, azért mert kicsit lehet lányosítani a beceneveket. Ha én lennék a helyedben, valami olyasmit keresnék, ami a farkasokra jellemző tulajdonság, vagy valami kinézettel kapcsolatos dolog. Így hirtelen példát nem tudok mondani, de ha valami eszembe jut írni fogom.:)

2012. nov. 14. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

Legyen Lompos :D


Vagy ha nem tetszik a humorom akkor Mancs?

2012. nov. 14. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Ordas, Szélben Éneklő, Sisakvirág (a másik neve farkas fű, csak azért), Éjjelbátor, Osonó, Teliholddal Táncoló
2012. nov. 14. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

Hm. Legyen a Wolfnak egy lányosított magyarosított becézése. Milyen színű haja/szőre van? Pl ha vörös akkor legyen a rednek meg a wolfnak az összekevert mása. Vagy ha fekete hajú akkor black+wolf=wolcak, walchik... Nem tudom de ilyen cukikat kéne, ezek pont nem azok.


Másik variáció ha mundjuk egy részét kiemeled, mint ahogy a tekergők csinálták. Én ezt is meg angoloznám. Pl farok=tail,scut nekem a scut jobban bejön. Akkor scuthoz hozzá adunk egy y betűt, és máris csajos.

2012. nov. 15. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

És a sisakvirág is jó ötlet. De én mindent angolozok. Sisakvirág=aconite éééés itt az y is.

Ez jó lesz aconitey. Király. Én ezt választanám... aconitey csajos, és jól hangzik.

Feledd el amit az előbbi hozzászólásban írtam a tökéletes név az aconitey.

2012. nov. 15. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 Dorka :)) ***** válasza:
Farkas a karakterhez legyen Farkas-olofu :DD (bocsi nincs ekezetem de remelem tudod mire celzok :D)
2012. nov. 15. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a neveket, a sisakvirág, meg az aconitey is nagyon tetszik. Meg a Lompos :) A bundája, meg mint egy farkasé, fekete-szürke színű. A karakter meg kicsit fiús, úgyhogy jöhet bármi!!
2012. nov. 16. 12:44
 8/10 anonim ***** válasza:
Mi lenne ha Szürke lenne? Vagy csak simán Hold :)
2012. nov. 16. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Szürke és Hold? Ez jó!


Szürke = Grey, de ha jobban tetszik Gray

Hold = Moon... hát ez nem olyan jó angoloson.

2012. nov. 26. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Vagy Luna :)
2012. nov. 26. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!