Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » A könyveket amiket elolvastok...

A könyveket amiket elolvastok megveszitek, könyvtárból veszitek ki vagy letöltitek?

Figyelt kérdés
2012. nov. 14. 18:36
 1/8 anonim ***** válasza:
Megveszem vagy könyvtárból veszem ki. Letölteni nem szoktam, mert hagyományos módon szeretek csak könyvet olvasni.
2012. nov. 14. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Könyvtárba már nem járok, mert nincsdőm és lusta is vagyok. Használt könyvesnél szoktam vásárolni(3-500Ft/db áron megúszom). Vagy kivárom a leárazásokat.

Most töltöttem le pár könyvet a telefonomra, de nem akarja megnyitni őket. :-(

A hagyományos könyvet valahogy jobban szeretem, de ez helytakarékosabb.

2012. nov. 14. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Járok könyvtárba, de néhány könyvet meg szoktam venni. Letölteni nem szoktam.
2012. nov. 14. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Antikváriumokban vásárolok általában, kizárólag a hagyományos könyvet szeretem.
2012. nov. 14. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Általában megveszem. Könyvtárba ritkán járok, netről nem töltök le esetleg kölcsön kérek rokontól vagy baráttól, de ez ritkán fordul elő, ha tudom akkor mindig megveszem :)

Amúgy ezt a kérdést már egyszer én is feltettem nekem ezek a válaszok érkeztek: http://www.gyakorikerdesek.hu/szorakozas__konyvek__1766241-m..

2012. nov. 14. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim válasza:

régebben letöltöttem.

most rátaláltam egy könyvsiker kölcsönzőre, ahol 500 ft-ért cserébe vehetem ki 15 napra a legújabb könyveket.

2012. nov. 14. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Vagy megveszem vagy letöltöm. Könyvtárba nem járok
2012. nov. 15. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
én antikváriumban szoktam böngészni, meg napi látogatója vagyok a könyvtárnak is. Könyvet ritkán veszek, mert hiába hasznos, mégis kicsit drága szórakozás
2012. nov. 15. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!