Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » Szerintetek az SzJG útmutató...

Orsi*** kérdése:

Szerintetek az SzJG útmutató milyen lesz? Ki fog derülni hogy ki nevezte be Renit a karaokéra?

Figyelt kérdés

2012. nov. 15. 16:05
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
Szerintem klassz ötlet, biztos vicces lesz.:D MINDEN ki fog derülni, ha nem a 8.részben, akkor a kalauzban.:)
2012. nov. 15. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
65%

jaj, emberek, ne legyetek már ennyire vakok

Viki nevezte be a srácokon keresztül

2012. nov. 15. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
54%

Na, erre én is kíváncsi vagyok. Meg a gesztenyepürés akcióra is,mert az is egy érdekes szituáció

De Laura azt mondta, hogy minden ki fog derülni

Már várom :)

2012. nov. 15. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
Én nekem fogalmam sincs, hogy ki nevezte be renit a karaokéra :) De mondjuk akkor még nem volt rosszban vikivel... Amúgy nagyon remélem, hogy minél hamarabb kiderül Ricsi "titka" :)
2012. nov. 18. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
Szerintem, Renit Kinga nevezte be, hogy vmi önbizalma legyen, vagy esetleg Dorián, Viki vagy talán Cortez? Nem tom, de remélem kiderül. És a gesztenyepürés eset...na azt télleg nem tudom, de remélem minden ki fog derülni.
2012. nov. 19. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 A kérdező kommentje:
Ja, a gesztenye pürésen komolyan mejdnem megfulladtam a röhögéstől... :DD
2012. nov. 19. 18:29
 7/15 anonim ***** válasza:
Biztos, hogy ki fog derülni. A karaoke az szerintem is Kinga volt (Vikinek semmi oka nem lett volna rá), a gesztenyepüréset nem tudom.
2012. dec. 16. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
hűűűű, én is naghyon várom:))))))) biztos klassz lesz:)))))))))) de állítólag illusztrációk, kihagyott jelenetzek meg minden benne lesz:)))
2012. dec. 25. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim válasza:
Ez a karaoke benevezés és gesztenyapürés hanyadik részben volt? :)
2012. dec. 26. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 A kérdező kommentje:
2. kommentelő! Nyugi! Nem kell rögtön fikázni az embereket, csakmert gondolkodnak.... am Ricsi nevezte be, mert aznap hallgatott Reni zenelejátszóján zenéket, többek közt Taylor Swift-et és azt gondolta, h ne bénázzon már ennyit Ren, énekeljen vmit Corteznek.....
2013. márc. 16. 18:40
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!