Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » Ha te írtad volna a Twilight...

Ha te írtad volna a Twilight szériát, mit változtatnál meg benne?

Figyelt kérdés

Csak Twilight utálóknak:D Vagy azoknak akik szeretik,és látják a hibáit.

Szóval tegyük fel hogy újraírhatod az egészet,mit változtatnál a könyvön vagy a filmen?Leírhatod részletesebben is,nem foglalod a helyet:D

Én például a karaktereket teljesen megváltoztatnám.Bella csinálna is végre valamit,és nem csak nyávogna Edward miatt.Törődne a családjával,és nagyon nehezen ismerné be a szerelmét Edváárd iránt.

Edward nem CSILLOG.MEGDÖGLIK A NAPON.VAGY LEGALÁBB KICSIT MEGPERZSELŐDIK.És nem lenne tökéletes,sok hibája lenne,például igenis szeretne ölni,vagy gyenge lenne egy vámpírhoz képest,vagy kiközösítette volna a családja valamiért és egyedül lenne,és így tovább.Legyen valami izgalom a karakterben,ne csak csillámpor.

Jákob meg emberelje már meg magát!Leszarná Bellát,mert rájönne hogy nem is igazán érdekli,meg Bella inkább Edvááárdért nyáladzik,ezért inkább más emberke után néz.Talán még melegnek is csinálnám,úgyis szereti mutogatni a felsőtestét.

Aztán ott van Bella apja,Charlie.Na ŐT tuti hogy folyamatosan szerepeltetném,ő a legmenőbb fazon ebben az egész csillámporral kitakart sz@rfészekben.

Aztán a történet röviden,Bella vámpír lenne,oké,de sok problémája lenne,pl nem bírna vért inni,vagy nem bírnák a csontjai az ugrásokat,vagy nem lenne sebezhetetlen.NEM házasodnának össze,vagy ha igen egy sötét helyen pap nélkül(ki a f@sz látott már vámpírt isten színe előtt házasodni?!VILÁGOSBAN?!)

Gyerek csak évek múlva lenne,mert nem volt idő nászra a bujdosás és üldöztetés miatt,és nem Röneszméjnek hívnák!Ennyi erővel már lehetne Romantika,vagy Rokokó vagy Reneszánsz,vagy Józsi,az is jobban hangzik!

De hozzáteszem hogy gyereket csak akkor engednék,ha az egész vámpírkultusz kicsit más lenne,vagyis a vámpírok nem lennének halottak,hanem csak különleges lények.

Na jó elég lesz,a ti véleményeteket akarom hallani,nem a sajátomXD



2012. dec. 1. 00:58
1 2 3
 11/22 anonim ***** válasza:

nem utálom a TLt és nem is szeretem

hááát... a Vámpírok tudnak fejlődni átlépni 1es szintről 2esre onnan hármasra onnan 4esre stb

a szintek között elég nagy különbség van egy 2es színtű pl három másodperc alatt kivégez 500 1es szintűt erőlködés nélkül és ez így megy felfelé

a magasabb szintű vámpírok már városokat tudnak szétrobbantani egy pillanat alatt, tízszer gyorsabbak a fénysebességnél, stb

Bella nem szerepel...

Cullen a leggyengébb vámpír és a film közepén megöli egy jelentéktelen mellékszereplő...

a filmben nem nagyon vannak lájtos jelenetek főleg csak harcolnak közben lenyomnak egy csomó hosszú monológot, bevetnek különböző tipusu támadásokat egymás ellen, szintet lépnek, stb

2012. dec. 2. 00:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/22 A kérdező kommentje:

# 10

Haha én is csináltam már ilyetXD Amúgy igen,még az indiános rész is tök érdekes,mégsem kapunk belőle semmit! >:(

# 11

Heh ez már nem is könyv lenne hanem videójátékXDde támogatom az ötletet,Cullen,le veled!

2012. dec. 2. 03:13
 13/22 anonim ***** válasza:
én végig bírtam olvasni, de Bella annyira irritált, hogy néha tényleg kitéptem volna egy-két lapot!! Komolyan, néha úgy viselkedik mint egy fogyatékos. Egyértelműen Bellát cserélném le.
2012. dec. 2. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/22 anonim ***** válasza:
utolsó vagyok: még a második részben a Jacobos részek nagyon unalmasak voltak. Igazából az első három részt egy könyvben ki lehetett volna adni annyi benne az izgalom *-*
2012. dec. 2. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/22 anonim ***** válasza:
a hátsó borítót meghagynám, a többi mehet
2012. dec. 2. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/22 anonim ***** válasza:

A történet még az az elmegy kategória, csak miért pont vámpírok? Kitalálhatott volna egy saját fajt, amit úgy csesz el az írónő, ahogy akarja, mert ezek nem vámpírok.

Karaktereknél én is egyértelműen Bella karakterét dobnám ki a kukába; hihetetlenül ellenszenves, egyfolytában nyafog és szenved. Ha nem az ő szemszögéből lenne bemutatva a sztori, talán nem rühelleném ennyire.

Számomra szinte az egyetlen, eredeti karakterhez hasonlító valaki Rosalie volt, aki méltatlanul kevés szerepet kapott. Edward már okádnivalóan tökéletes, egyik szereplő sem hiteles, és nagyon el vannak hanyagolva.

A könyvek stílusa meglepő, de jó. Olvastatja magát, nincs fölösleges cikornyázás, de nem is túl egyszerű; elvileg Meyernek vannak ennél sokkal jobb könyvei is.

Ja igen, a filmeknél meg miért sminkelik ki annyira Edwardot, hát tényleg ratyi? :D (igen)

2012. dec. 3. 04:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/22 A kérdező kommentje:

Igen Rosaliet én is meghagynám(max hozzátennék még pár dolgot)de rajta és Charlien kívül mindenki mehet a kukábaXD

Nem tudom miért választotta a szegény vámpírokat,tönkretette a hírnevüket:( Választhatott volna akármilyen fajt,romokba döntötte volna őket:/ Tényleg jobb lett volna ha saját fajt talál ki.

Tudjátok mi lenne a jó?Ha Charlie szemszögén keresztül olvasnánk a könyvetXD Ő az egyetlen épeszű,laza keményapu,aki csak figyeli ahogy az idióták továbbélik átokverte,szánalmas,unalmas életüket,ahogy a lánya egy retardált vérmókus szintjére süllyed,és közben azt gondolja:

-Ajjjh,bárcsak inkább a zsepiben végezted volna...

2012. dec. 3. 22:38
 18/22 anonim ***** válasza:
Ha nekem lenne ilyen lányom, biztos képes lennék szeretni, de hááááát... ^^" Nem lenne túl könnyű.
2012. dec. 4. 03:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/22 anonim ***** válasza:

Kedves kérdező!

Bocsi az off-ért, de nem láttad te véletlenül a Hollywood Newsagency-s kritikákat a Twájlájtról, mert kicsit olyan volt ezt olvasnom, mintha azt nézném xD De egyébként egyetértek, kb. kivenném Rosalie és Charlie karakterét (meg egy farkast... mivan, majd jó lesz pokémonnak, van itthon pokelabdám xD) , és meghagynám az első borítókat, nekem azok nagyon tetszenek, csak nem igazán értem, mi közük van a történethez na mindegy, és végül, festett lánggal elégetném a kéziratot, és pisztolyt szegezve a rendező(k) halántékához megfenyegetném, hogy utazzon vissza az időbe és NE csinálja meg azt a filmnek nevezett izét... nos ennyi :D

2013. febr. 12. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/22 A kérdező kommentje:
Nem ismerem...de tuti hogy meg fogom nézniXD(húú tvájlájt kritika?XDEzt látni kellXD)YouTubeon van vagy valami blog?
2013. febr. 12. 15:49
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!