Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » A Szent Johanna gimi. C...

A Szent Johanna gimi. C könyvbe a szereplők meg fognak "komolyodni"?

Figyelt kérdés

17. éves vagyok és koromhoz képest elég érett..

és kicsit furcsa, hogy Reni és a többiek még csak 14 évesek.Most járok az első könyv 50.oldalán, de nekem hiányzik az a tipikus "tini élet" (bulizás, pasizás)..

A többi részbe már idősebbek? Vagy még az első részbe elkezdik a bulizást?



2012. dec. 2. 20:22
 1/9 anonim ***** válasza:

én olvastam mind a 7 részt (az utolsó februárban fog megjelenni) :) a 8 rész az egész gimit (azaz mindegyik rész egy fél évet) dolgoz fel. :) persze, hogy idősebbek lesznek! :)


pasizás? olvass csak, lesz belőle bőven :D "az" nem lesz benne, még a 8.részben sem, mivel Laura mondta, hogy nem korhatáros a könyv és nem fog beletenni intim jeleneteket... :D


jó olvasást! :)

2012. dec. 2. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Fúú akkor jó :D köszi a választ :)
2012. dec. 2. 21:47
 3/9 anonim ***** válasza:
Hát, bulizni azt nem igazán fognak, illetve a fiúk azok, akik nyaranta mindenféle fesztiválon lógnak, de ők sem piálnak vagy cigiznek v. ilyesmi. Szóval ilyen szinten azért nem lesz benne olyan, ami szokott lenni egy mai "átlag tini" életében.
2012. dec. 3. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

1. vagyok. :)


utolsó, te biztos olvastad a sorozatot? :DD

a két rocker (robi, andris) nagyon erős dohányos lesz máday nagy örömére.. :"D

2012. dec. 3. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim válasza:
A 7. rész elején érettségi elleni "tiltakozást" tartanak a fiúk de a félév közeledtével egy pénteki nap nem vandálkodnak zsoltiék garázsában hanem mindenki tanul. Közeleg az uccsó rész :(((
2012. dec. 5. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 okoska:) ***** válasza:
lehet rosszul értelmeztem a kérdést, de te tényleg azt tartod megkomolyodásnak ha eljárnak a tinik bulizni/pasizni??
2012. dec. 5. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:

A komolyodást nem úgy értettem azért tettem idéző jelbe :)

"de nekem hiányzik az a tipikus "tini élet" (bulizás, pasizás).. "

Szóval igen rosszul értelmezted a kérdést..

Én kérek elnézést ha érthetetlen, de nem tudtam másképp megfogalmazni :)

2012. dec. 6. 21:02
 8/9 anonim ***** válasza:
Pfff..Azok?? Megkomolyodnak??? Ne viccelj..azok hülyék voltak, most is hülyék és hülyék is lesznek
2012. dec. 10. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 Smiling Girl ***** válasza:
Egyszer muszáj lesz nekik :)
2012. dec. 27. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!