Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » Tudtok ajánlani jobb könyvet...

Tudtok ajánlani jobb könyvet az Éhezők viadalánál?

Figyelt kérdés
Nemrég olvastam ki és most nem találok semmit, ami lekötne. Harry Potter után is ez volt, de akkor elolvastam az Éhezők viadalát és most kicsit tanácstalan vagyok :D 15/L

2012. dec. 9. 19:58
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
Cassandra Clare Végzet ereklyéi?
2012. dec. 9. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
100%

Velem is ez volt tavaly karácsonykor =D Mind a három kötetet kivégeztem egy-egy nap alatt, aztán nem is tudom meddig nem is találtam hozzá hasonlót. Kicsit olyan, mint amikor vége egy kapcsolatnak, idő kell hozzá, hogy újat tudj kezdeni =D


Az éhezők viadala után nekem ezek lettek a kedvenceim: Battle Royale, Tökéletes kémia, Beastly, Mielőtt elmegyek, Rubinvörös, Sötét erők trilógia (úúúúú, egyszerűen zseniális =D), A burok


Remélem, segítettem =)

2012. dec. 9. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
No és Én,Battle Royal,Nővérem húga,Csitt-csitt könyvek..végzet ereklyéi tényleg jók,bár nekem csak a csitt csitt tudta enyhíteni az éhezők viadala után keletkezett kínlódásom :)
2012. dec. 9. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! :D
2012. dec. 10. 15:06
 5/14 anonim ***** válasza:
45%

Hát... nem a legigényesebb, ha nagy irodalmi szemmel nézzük, de ilyen kaliberű:

Matched

Crossed

Reached (ezek mind magyarok, csak a kiadók szartak magyarra fordítani a címet is, ez van, lusták)

Testbérlők

Burok (bár én ezt senkinek nem ajánlom nyugodt szívvel)

Andrea Cremernek vannak jó könyvei (bár én azokat csak a barátnőmtől ismerem, aki nem egy nagy vérfarkas-vagy-alakváltó- vagy mi a faszom-fan, de ez lenyűgözte... szóval elég igényes lehet)

Julianna Baggot: Tiszták (hasonló utópisztikus, mint az Éhezők viadala és a testbérlők, én nagyon élveztem)

Pittacus Lore: A negyedik

Pittacus Lore: Hatok hatalma

Pittacus Lore: Kilencedik titka (ez így a sorozat, és ő... a negyedik van filmben is :P)

2012. dec. 10. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:

Ulysses moore. Engem a harry potter után ez kötött le ;) (főleg a 2)

Akkor még ott van Az álmokon túl című könyv.

Ami még jó az a Lidérc álmok iskolája.

2012. dec. 19. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:
Köszönöm az újabb válaszokat is! :D
2012. dec. 20. 19:51
 8/14 Rion_marcus ***** válasza:
Trónok harca
2012. dec. 21. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:

Én már elég sokszor jártam így.


A Darren Shan könyveknél is, természetesen ahogy te is az Éhezők viadala sorozatnál is, a Harry Potternél és még sorolhatnám...


Nos, ha még nem olvastál Darren Shan könyvet, és nem írtózol a véres jelenetektől (ami a démonos kötetekben elég sokszor van), akkor ajánlom neked a démonos (10 kötet), és a vámpíros (12 kötet) könyveit, na és persze a Város trilógiáját is. Még ott van a Lány és a farkas is, ami 1 könyvből áll, és van belőle egy nagyon jó film is... :)

2012. dec. 26. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim válasza:
Ugyan nem én voltam a kérdező, de mindenkinek köszönöm én is a válaszokat. Kaptam néhány ötletet mivel is próbálkozzak most. Tényleg nehéz egy remek könyv elolvasása után olyat találni, ami képes újra a lapok fölé szögezni.
2012. dec. 27. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!