Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » Elolvasnátok egy ilyen könyvet?

Elolvasnátok egy ilyen könyvet?

Figyelt kérdés

Egy fantasy világban játszódó történet lenne,aminek szinte semmi köze sem lenne a reális világhoz. Kitalált történelemmel(lovagokkal,démonokkal,élőholtakkal,mágusokkal,boszorkányokkal,vízi szörnyekkel,repülő lényekkel,stb.) rendelkezne,egy teljesen egyedi hitvilággal,hagyományokkal,stb.

Eléggé darkos hangulatú,lenne,néhol egy szürreális rémálomra emlékeztetne,mindenféle furcsa lénnyel.

Még annyi,hogy nem egy külön könyv lenne,hanem több szerzeménnyel együtt kerülne kiadásra!

A többi könyv krimi,horror,dark-fantasy,illetve dráma,de eléggé felrázó,és gyomorforgató jelenetekkel



2012. dec. 24. 13:04
1 2 3
 1/24 A kérdező kommentje:

Úgy lenne,hogy rövid horrortörténetekből állna össze a könyv,de teljes hosszúságú rémtörténetek is lennének benne,viszont mindben szerepel valamilyen paranormális jelenség,lény,stb. Igazából azok köré szövődnének az események. Illetve tartalmazna egy külön antológiát is,amiben egy paranormális jelenségeket vizsgáló,elhárító szervezet mindennapjait mutatná be. A szervezet léte persze nem publikus az emberek számára,egy titkos szerveződés,melynek legtöbb tagja bír valamilyen természetfeletti képességgel,és a háttértörténetüket tekintve sem hétköznapi emberek. De a jellemük sem kerül háttérbe,pl. van egy hitetlenkedő doktornő,aki folyton harcban áll önmagával és a hitével,hisz családja eltűnésére keres magyarázatot,amire nincs ésszerű magyarázat,de a túlvilágban nem hisz,és egy okkultizmussal foglalkozó fiatal férfi,aki egy boszorkányt keres aki gyermekkorában megmentette az életét(de persze senki sem hitt neki,akárcsak a mai napig),stb.

Előre is köszönöm az értelmes válaszokat!

2012. dec. 24. 13:15
 2/24 anonim ***** válasza:
Én elolvasnám!:)
2012. dec. 24. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 anonim ***** válasza:
Szerintem nem. Ha teljesen szürrális és darkos az végső soron nyomasztó.
2012. dec. 24. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat!

Amúgy igen,bizonyos történetek valóban nyomasztóak!

2012. dec. 24. 16:56
 5/24 anonim válasza:
Ha eBookra is lenne,én lazán...jól hangzik :D
2012. dec. 24. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 A kérdező kommentje:
Nem tudom,hogy az e-book minden esetben ingyenes-e,de ezt árulni szeretném! :)
2012. dec. 25. 10:07
 7/24 anonim ***** válasza:
ebookért is kérhetsz pénzt,csak kiröhögnek. Nem olvasnám el,még ingyenesen se,mert a darkos könyveket sosem szerettem,nyomasztó és vontatott mind.
2012. dec. 25. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 A kérdező kommentje:

Mégis miért lenne vontatott?

Csak mert még egy jó darkos könyvet sem olvastál,azért nem kéne leszólni őket.

2012. dec. 25. 15:24
 9/24 Kameko-san ***** válasza:
Én megvenném és elolvasnám, szeretem az ilyen könyveket.
2012. dec. 25. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 A kérdező kommentje:

Köszönöm a választ!

Kellemes ünnepeket kívánok!

2012. dec. 25. 20:58
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!