Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » Tudnátok ajánlani nekem jó...

Tudnátok ajánlani nekem jó könyveket, amelyeket mindenképp érdemes elolvasni? (Romantikus, Szórakoztató)

Figyelt kérdés

Ezeket olvastam az utóbbi években, amelyek nagyon tetszettek a felsorolás teljességének igénye nélkül:

- Alkonyat ( De a vámpírnaplók már nem tetszett, csak az első pár része)

- SZJG

- Harry Potter

- Ötven árnyalat trilógia

- Neveletlen hercegnő naplója

- Bridget jones

- Szabó Magda: Abigél

- Székely Éva: Sírni csak a győztesnek szabad

Tehát mostanában a könnyedebb szórakoztató, vagy romantikus, vagy izgalmas történetek kötnek le. Tudtok ajánlani ezekhez hasonlókat?



2013. jan. 2. 17:20
 1/9 Lolly12 válasza:
81%
Adrian Mole titkos naplója, szerelmes lányok, lányok a pácban. :)
2013. jan. 2. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Ha tetszett az ötven árnyalat trilógia, akkor a Crossfire sorozatot tudom ajánlani. (Hozzád kötve, Melléd láncolva)
2013. jan. 2. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

Jelenleg Suzanne Collins trilógiáját olvasom, a The Hunger Games.

De mostanában olvastam Lauren Olivertől a Delíriumot, nem soká kezdem a második részét, a Káoszt. Elég elvont könyv, ettől függetlenül nagyon tetszett.

Vannak Vörös pöttyös könyvek amelyeket szeretek, itt van pár:

Becca Fitzpatricktól a Csitt, csitt, második része a Crescendo, a harmadik a Silence, és még jó soká lesz a negyedik rész a Finale.

Olvastam még a Vámpírnaplókat Lisa Jane Smith tollából, de ez csak a negyedik résztől nyerte meg tetszésem, az ösztönzést is a sorozattól kaptam, de teljesen eltérő. Kivéve a Stefan naplója, ami a sorozaton alapszik.

A Jóslatok hálójában is egy nagyon jó könyv, ráadásul magyar az írója.

Szintén magyar írótól, Szurovecz Kittitől nagyon jó a Gyémántfiú, és ennek második része a Borostyánkönny. Tőle tervezem olvasni a Fényembereket.

Amik még tetszettek: Beastly, Evernight és folytatásai, Ha maradnék, Az imádott Jenna Fox.

Pillanatnyilag ezek jutottak eszembe, de itt egy blog, itt nagyon jól véleményezik a különböző könyveket, olvasgatod, ami pedig megtetszik elolvasod.

A link: [link]

2013. jan. 2. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Nagyon köszönöm a válaszokat! :)
2013. jan. 3. 08:32
 5/9 anonim ***** válasza:

Én tudok, amiért most meg vagyok veszve. :) Rubinvörös, Zafírkék és Smaragdzöld trilógia. Egyszerűen letehetetlen könyvek. Az utolsó részét még nem olvastam, de már megrendeltem és hamarosan megérkezik. Az első kötetből most készül a film.


http://www.youtube.com/watch?v=5ayNXRVC0YE

2013. jan. 3. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim válasza:
Lois Lowry könyvei nekem nagyon tetszettek és K.László Szivliától: Timitom-különös küldetés
2013. jan. 3. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim válasza:
Én is Suzanne Collins: Az éhező viadalá-t ajánlanám. Nekem nagyon tetszett mind a 3 része, már 2-szer olvastam mindet.:)
2013. jan. 8. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim válasza:
A felsoroltjaid közül amiket olvastam azokat én is nagyon szeretem, szóval az ízlésünk nem nagyon különbözik. Ajánlom Stepheny Meyertől "A burok" című könyvet. Egy teljesen más világba röpít el, és a romantika sem hiányzik belőle!
2013. jan. 8. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Túlélni az Antarktiszt

Percy jackson kötetek

Lecci nyomj zöld kezet :)

2014. ápr. 23. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!