Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » A Harry Potter 4 elején...

A Harry Potter 4 elején meggyilkolták a Denem családot, de én nem értem h ez h lehet mivel Tom Denem nem árvaházba nevelkedett fel? Meg gondolom ő ölte meg a családot akkor h lehet h az ő holttestét is megtalálták? Hogy csinálta?

Figyelt kérdés

2013. jan. 16. 18:00
 1/6 anonim ***** válasza:

Olvasd tovább, minden kiderül.

Ha most válaszolnék a kérdésekre, akkor elárulnám a történet további folytatását.

2013. jan. 16. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim válasza:
Voldemort apját is Tom Denemnek hívták.
2013. jan. 16. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Így van, az az apja volt. Írták is, hogy felnőtt fiuk, Tom... Vagy valami hasonló. Megkereste az apját, és megölte. Akkor vol kb. 6.-os a Roxfortban.
2013. jan. 17. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Igen azt tudom h az apját is így hívták de a 4. részben azt írja h mikor belép a szobalány 3 halottat talál és az egyik a fiatalabb Tom és ezt nem értem h hogyan lehet.
2013. jan. 17. 11:45
 5/6 anonim ***** válasza:
100%

Te elolvasod a válaszokat amiket neked írnak? Leírom újra:

Voldemort apját is Tom Denemnek hívták, és őt találták meg holtan a szüleivel.

2013. jan. 17. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
A fiatalabb Tom Denem most Voldemort apját jelenti.
2013. jan. 17. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!