Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » Milyen korosztálynak szól...

Milyen korosztálynak szól Thomas Brezina Penny Hét tappancs gazdája című könyvsorozat? Érdemes elolvasni pl. egy 7 éves kislánynak, aki imád olvasni?

Figyelt kérdés
2009. aug. 30. 19:22
 1/4 anonim ***** válasza:
Szerintem igen, én egy éve olvastam kb (14 éves vagyok) és szerintem egy hétéves is értené és élvezné.
2009. aug. 30. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
most vagyok 13 éves,de régebben is olvastam már ilyen könyveket.Én nagyon szeretem és szerintem egy hétéves gyerek is megértené és csak tanulsággal szolgálna neki.;)
2009. szept. 6. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
én most 14 vagyok , 1-2 éve olvastam az összes kötetét és naon tetszett.:) szerintem egy hétéves is megértené:)
2010. aug. 2. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Penny Moosburger forever! Imádom ezeket a könyveket! Szerintem nyugodtan elolvashatja egy 7 éves bármelyik kötetet! Én most épp egy Penny-s könyvet olvasok az:Életre szóló ló című kötetet. Mindegyik könyvben van tanulság és az összes történet jól végződik! Ja, és semmi olyan dolog nincs benne amit egy már olvasni tudó gyerek, legyen akárhány éves is ne olvashatna el. Úgyhogy csak ajánlani tudom mindenkinek. :)


L/14

2010. dec. 15. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!