Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » Szerintetek hogy értette...

Lilcsike20 kérdése:

Szerintetek hogy értette Leiner Laura, hogy a 8. végén az érzékenyek sírni fognak?

Figyelt kérdés
Nem csak azét mert vége, hanem mert valami olyasmi történik. Szerintetek mi ?
2013. febr. 7. 14:51
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
73%
Gondolom Reni és Cortez szakítanak. Lilla meg be van rágva a sorozatra :D
2013. febr. 7. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:
Jajj hát akkor ne kommenteljen egy ilyen kérdés alá. ÓÓÓÓ nem akarooom !!! :'(((
2013. febr. 7. 20:57
 3/14 anonim ***** válasza:
80%
Azt mondta h sírós lesz? Jaj... Lehet, hogy úgy fogja lezárni, h külföldre mennek, és ez volt ' a legszebb diákszerelem' vagy valami hasonló, és pont azért örökké a címe, mert nem örökké maradnak együtt, hanem az emlék marad csak meg, és örökké egymás első nagy szerelmei lesznek.. de nagyon remélem, hogy nem, mert már az is magában nagyon szomorú, hogy vége lesz a sorozatnak!:(
2013. febr. 8. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:
hát lehet. de remélem, hogy nem. igen, ez tényleg nagyon szomorú. :(((
2013. febr. 8. 16:16
 5/14 anonim ***** válasza:
92%
Szerintem tuti, hogy pozitív értelemben értette azt, hogy sírós lesz, mert az is mondta, hogy boldog vége lesz! Szerintem azért lesz sírós, hogy vége lesz, de Cortez meg Reni kitart egymás mellett!
2013. febr. 9. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem érthette arra is, hogy az örömtől sírnak, vagy mert vége a gimis éveknek. Ne haragudjatok, de egy kérdést is belevonnék. Szóval vége nemsoká... Ha lenne egy könyv utána, ami hasonlít rá (ezt nem tartalmilag értem, hanem egy 15 éves átlagos lány naplója), akkor ti szívesen elolvasnátok, mert én nagyon...
2013. febr. 9. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
Egyetértek az előttem szólóval, hogy biztos örömükben sírnak meg kicsit bánatukban, hiszen elválnak egymás útjaik és az olvasó is így lesz majd, hogy boldog lesz, de egy jóbaráttól válik el.
2013. febr. 9. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
Hát... szerintem még az is könnyen lehet, hogy szakítanak. Mert milyen cukormáz lenne már, ha a nagy tiniszerelmesek örökké együtt maradnak? Ez nagyon ritka, és... Cortez az első szerelem volt Reninek. A legeslegelső. És az ilyenek általában nem maradnak örökké együtt. Bár nem tudom. Meglátjuk, hogy hogy alakulnak, de én ígyis - úgyis elsírom magam a végén :(
2013. febr. 24. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 dreamgirl of London válasza:
szerintem reni tuti elmegy Párizsba,és biztos szakítani fognak.valószínűleg azért örökké,mert örökké szeretni fogják egymást,vagy ilyesmi.mert amúgy laura azt mondta, a hat volt az utolsó boldog rész...:(
2013. febr. 27. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 dreamgirl of London válasza:
*azért örökké a címe
2013. febr. 27. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!