Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » Amikor e-book olvasón olvasok,...

Amikor e-book olvasón olvasok, miért haladok gyorsabban, mint hagyományos könyvek olvasásakor? MI lehet ennek az oka? Ezt már megfigyeltem, csak az okára nem jöttem még rá.

Figyelt kérdés

Ettől nem lett felületesebb az olvasásom.

Csak azt vettem észre, hogy legalább 1,5-2-szer hamarabb végzek egy könyvvel, mint korábban, nyomtatott formában olvasva egykor.



Természetesen hagyományos könyveket is olvasok, sőt.


2013. febr. 25. 06:45
 1/3 anonim ***** válasza:
E-book-ot nem kell lapozni, ill. kevésbé látod át, mennyi van vissza a fejezetből, könyvből, így másképp tervezel olvasás közben.
2013. febr. 25. 08:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Sokszor lehet az ok egyszerűen az, hogy a 6 colos ebook olvasón jobban átfogja a szemed látótere az egész sort, míg egy nagyobb méretű hagyományos könyvnél van, hogy nehéz követni szemmel a sort, ezért az olvasás is lassabb lehet. Nekem volt már ilyen tapasztalatom.
2013. febr. 25. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Köszi az eddigi válaszokat!

Igen, igaz (lehet) mindkét meglátás, ok.

Ha valakinek van még hasonló tapasztalata, esetleg tud még okot mondani rá, az ne tartsa magában, kérem! :)

2013. febr. 25. 14:56

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!