Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » HAHOOO! Eletem elso regenyet...

HAHOOO! Eletem elso regenyet irom. Titeket erdekelne egy ilyen sztori? (tobbi lent)

Figyelt kérdés

Egy kobold lanyrol szolna, aki kiskoraban elvesziti a szuleit. Az apja mindig azt mondta neki, hogy ovakodjon az emberektol, mert gonoszak. Aztan egy nap ugy dont, hogy elmegy az emberek koze. Igy az elete fenekestul felfordul, megismerkedik egy csomo uj dologgal, emberekkel. Ha valakit erdekelne, majd leirom a prologusat privatba, vagy emailbe:)

Lecci velemenyt....

13/L



#könyv #regényírás #koboldlány
2013. márc. 4. 17:29
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
37%

aranyos sztori lehet :) nekem küldj lécci :P

17/L

2013. márc. 4. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 Kata 2000 ***** válasza:
77%
Nekem is!!!
2013. márc. 4. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
53%
Küldd el! :)
2013. márc. 4. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 Sziszi Anna ***** válasza:
55%
Nekem is léci!!
2013. márc. 4. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 A kérdező kommentje:
Fél óra és küldöm mindenkinek! :)
2013. márc. 4. 19:06
 6/21 Mirk ***** válasza:
100%
Remek történetet lehet faragni ebből az ötletből, ha komolyan veszed.
2013. márc. 4. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
65%

Ez szinte ugyan az, mint az Csingilinges mese. Gondolom nemrég nézted meg :)


Egyébként nem olvasnám el, mert láthatóan magyarul akarsz írni, viszont ékezeteket nem használsz, kínszenvedés lenne. Emellett pedig egy 13 évestől nem sok jóra számítanék, mindenféle sértés nélkül.

2013. márc. 4. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 A kérdező kommentje:

Azért írtam ékezet nélkül, mert éppen telefonról voltam!:)

Amúgy a Csingiling mesét, körülbelül 3 éve láttam utoljára. Ha szabad megkérdeznem, mégis miben ugyanaz?:)

2013. márc. 4. 19:42
 9/21 rajcziz ***** válasza:
Nekem is elküldheted a prológus, ugyanakkor azt már most megkérdezném: miért dönt úgy, hogy elmegy az emberek közé, ha egész kiskorában azt hallotta (nyilván valójában nem az apjától, mert őt már korán elvesztette), hogy az emberek gonoszak.
2013. márc. 4. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 A kérdező kommentje:
Azért, mert annak ellenére, hogy ezt mondták neki, nagyon érdeklődik az emberek, és a világuk iránt. :)
2013. márc. 4. 20:42
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!